Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Citi wprowadza nowe CitiKonto. Znowu prawie wszystko jest za zero

Wraz z wprowadzeniem do oferty nowego CitiKonta Handlowy oferuje w promocji bonus w wysokości maks. 150 zł

Citi Handlowy wprowadził do oferty swój flagowy rachunek CitiKonto, w nowej odsłonie. Bank, wbrew obowiązującemu rynkowemu trendowi, polegającemu na powolnej eliminacji darmowych usług finansowych, w ramach nowego CitiKonta daje bardzo wiele funkcji za zero złotych. Klienci mogą liczyć m.in. na bezpłatne prowadzenie konta oraz debetową kartę z usługą wielowalutową. Bank nie będzie pobierał też opłat za przelewy krajowe zlecane elektronicznie oraz pierwsze trzy przelewy Express Elixir w miesiącu. Darmowe mają być bankomaty własne oraz cztery transakcje miesięcznie zrealizowane w bankomatach obcych.

Przeczytajcie także: Banki z Polski mają prawie 15 mln klientów mobilnych

Jednocześnie Citi przypomina, że nowy rachunek można u niego otworzyć w prosty sposób i bez wychodzenia z domu. Na jego stronie internetowej wystarczy kliknąć w Otwórz konto online i wypełnić wniosek. Następnie należy skorzystać z telefonu (towarzyszy temu instrukcja) i zrobić zdjęcie swojego dowodu osobistego. Potrzebne będzie również selfie. Umowę zatwierdza się za pomocą SMS-a.

Jednym z atutów rachunku ma być atrakcyjna oferta kursów wymiany walut, konkurencyjna w stosunku do kantorów internetowych. Przydatne mogą się okazać aplikacja Citi Mobile w odświeżonej odsłonie czy płatności mobilne – klienci Citi mogą korzystać z Apple Pay i Google Pay. Bank informuje też o rabatach u ponad 300 partnerów w ramach Citi Specials, zniżkach w ponad 100 restauracjach w Polsce czy możliwości udziału w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Przeczytajcie także: Polski TMS Brokers z dużym inwestorem

Aby zachęcić do zakładania rachunku, Citi Handlowy przygotował promocję, w której można zdobyć do 150 zł. Pierwsze 50 zł klient otrzyma, gdy wpłaci na konto minimum 100 zł i zaloguje się w aplikacji mobilnej banku do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Kolejne 50 zł przysługuje tym osobom, które zapłacą za zakupy z pomocą Google Pay lub Apple Pay (min. 100 zł) do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Ostatni bonus trafi do tych klientów, którzy przeleją swoje wynagrodzenie przynajmniej jeden raz (min. 2 tys. zł) do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Oferta "CitiKonto. Finansowa Rewolucja" jest dostępna do 20.11.2020 r. dla 5 tys. pierwszych klientów. Z regulaminem promocji można się zapoznać w tym miejscu – znajdziecie tam m.in. listę wyłączeń uniemożliwiających skorzystanie z promocji.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies