Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Citi Handlowy rozpoczął współpracę z OBI. Klienci marketów mogą rozłożyć płatności na 10 rat 0 proc.

Kwota finansowania może wynieść od 300 zł do 14 tys. zł

Citi Handlowy poinformował w komunikacie prasowym, że wprowadził ofertę zakupów z ratami dla klientów OBI. Płatności mogą zostać rozłożone na trzy, sześć lub dziesięć rat 0 proc. Aby skorzystać z tego rozwiązania, klienci marketów budowlanych, którzy nie posiadają karty kredytowej Simplicity, mogą złożyć wniosek o jej wydanie u doradcy banku w jednym ze sklepów albo w samoobsługowym punkcie kredytowym zlokalizowanym w OBI. Tożsamość zostanie tam zweryfikowana z pomocą selfie.

Przeczytajcie także: mBank wprowadził zdalny proces otwierania rachunków firmowych

Instytucja przekonuje, że proces samodzielnego aplikowania o kartę jest prosty, potrzebny jest tylko telefon i dowód osobisty. W przypadku finansowania powyżej 5 tys. złotych niezbędne są też dokumenty potwierdzające dochód klienta. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej i zawarciu umowy z bankiem, konsumenci będą mogli odebrać produkty w sklepie. Opłata roczna za wydanie plastiku klientom starającym się o niego w OBI wynosi 0 zł przez okres 36 miesięcy od zawarcia umowy. Potem jest zgodna z obowiązującym cennikiem.

Przeczytajcie także: Będzie nowy "pay" na polskim rynku. Tak wygląda logo Spark Pay

Oprócz możliwości rozłożenia płatności za zakupy w OBI na raty, karta daje klientowi dostęp do rabatów u ponad 300 partnerów w ramach programu Citi Specials. Do tego dochodzą możliwość skorzystania z programu Mastercard Bezcenne Chwile oraz płacenia z pomocą Apple Pay i Google Pay. Jednocześnie bank informuje, że w przypadku osób posiadających już dowolną wydaną przez niego kartę, kupowanie na raty w OBI będzie jeszcze prostsze - wystarczy skorzystać z linku wysłanego przez bank.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies