Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
SkyCash przystępuje do programu lojalnościowego Mastercarda Bezcenne Chwile

Na powitanie SkyCash w Bezcennych Chwilach użytkownicy mogą otrzymać bonus o wartości 20 zł

SkyCash dołączył do programu lojalnościowego Mastercarda. Dla użytkowników aplikacji oznacza to, że od teraz płacąc za różne usługi za pomocą SkyCash mogą szybciej zbierać punkty. Przypomnę, że standardowo 1 pkt. w Bezcennych Chwilach otrzymuje się za każde 50 zł wydane na terenie Polski. Natomiast w przypadku wydatków u partnerów programu otrzymuje się do 8 pkt. za wydanie każdych 5 zł.

Przeczytajcie także: Promocja Mastercarda i Bezcennych Chwil

Klienci SkyCash, którzy chcą dołączyć do Bezcennych Chwil i zrobią to do 15 sierpnia bieżącego roku, mogą skorzystać ze specjalnego kodu rozsyłanego przez SkyCash mailem. Uprawnia on do otrzymania tysiąca punktów powitalnych, wymiennych na nagrody. Może nim być voucher o wartości 20 zł do wydania w aplikacji SkyCash na bilety, parkingi, itp. Operator apki pisze, że e-mail z kodem otrzymają wszyscy, których karty spełniają wymogi uczestnictwa w Bezcennych Chwilach.

Przeczytajcie także: Promocja SkyCash na A4

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy Mastercarda, który w przeszłości określany był mianem Priceless Specials. Jego charakterystyczną cechą jest to, że w odróżnieniu od większości podobnych projektów, najpierw wybiera się nagrodę a zdobywane punkty przybliżają użytkownika do jej odebrania. Więcej na temat Bezcennych Chwil w rozmowie cashless.pl z Marcinem Klimkowiczem z Mastercarda.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies