Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Promocja dla użytkowników aplikacji SkyCash. Darmowe przejazdy autostradą A4 Katowice-Kraków

To już druga promocja, poprzez którą operator aplikacji chce zachęcić do bezgotówkowego płacenia za przejazd autostradą na tym odcinku

Operator aplikacji SkyCash informuje o promocji, jaka czeka na kierowców poruszających się autostradą A4 na trasie Katowice Kraków. Mogą oni liczyć na zwrot pieniędzy za co 10. przejazd. Wszystkie opłacone przez apkę przejazdy samochodami osobowymi zostaną zliczone, a zwrot trafi na kartę, którą został opłacony pierwszy, jedenasty i dwudziesty pierwszy przejazd. Promocja potrwa do 30 września 2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

Przeczytajcie także: Parkingowa rewolucja w Katowicach

Aby skorzystać z promocji, należy aktywować w aplikacji usługę Autostrady. Odpowiedni kafelek trzeba wybrać na ekranie głównym. Kolejnym krokiem jest dodanie pojazdu (kategoria i numer rejestracyjny), a proces zamyka określenie źródła płatności. Użytkownik musi jeszcze aktywować regulamin i aktywować promocję "Co 10. przejazd gratis" poprzez kliknięcie w baner na ekranie głównym aplikacji. Z promocji mogą skorzystać tylko te osoby, które aktywowały wyłącznie usługę opłaty w aplikacji SkyCash. W ten sposób jej operator próbuje odebrać klientów konkurencji.

Przeczytajcie także: SkyCash w nowej odsłonie

Jednocześnie kierowcy mogą korzystać z innej promocji na tym odcinku autostrady. Wybierając aplikację SkyCash, w punkcie poboru opłat pojazdy 1,2 i 3 kategorii zapłacą o 3 zł mniej. W przypadku pojazdów kategorii 4 i 5 różnica wynosi 5 zł różnicy. Stawki te obowiązują do 30 września 2020 r. Warto przypomnieć, że SkyCash dopiero niedawno pojawił się na A4. W serwisie cashless.pl mogliście o tym przeczytać na początku lipca. Wcześniej na tym odcinku autostrady dostępne było rozwiązanie Autopay, w którym również przewidziano promocję.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies