Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci PKO Ubezpieczenia mogą już korzystać z usługi mojeID

Rozwiązanie zaoferowane przez PKO Ubezpieczenia pomaga skrócić czas potrzebny do likwidacji szkody komunikacyjnej i znacznie upraszcza proces uzyskiwania odszkodowania

KIR poinformował dzisiaj, że klienci PKO Ubezpieczenia mogą potwierdzać swoją tożsamość wykorzystując do tego usługę mojeID. Będą mogli zatem korzystać z tego rozwiązania podczas zgłaszania szkody. W ten sposób nie będzie konieczny osobisty kontakt z agentem na żadnym etapie załatwiania sprawy. Towarzystwo zapewnia, że nowa usługa pozwoli skrócić czas likwidacji szkody komunikacyjnej i znacznie uprości proces uzyskiwania odszkodowania.

Przeczytajcie także: Pekao z kolejną aplikacją do AppGallery

mojeID umożliwia potwierdzanie tożsamości online podczas korzystania z usług publicznych i komercyjnych. Wykorzystuje system bankowości elektronicznej. Aby używać tego tego rozwiązania, wystarczy posiadać komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Po uwierzytelnieniu można m.in. korzystać z usług medycznych czy ubezpieczeniowych, składać wnioski do urzędów czy potwierdzać swoją tożsamość w kontaktach z dostawcami mediów lub w e-sklepach.

Przeczytajcie także: Promocja dla użytkowników aplikacji SkyCash

W pakiecie usług pojawiają się ubezpieczenia z grupy PKO. Wcześniej mojeID służyło do uwierzytelnienia w portalach należących m.in. do PZU, Medicover czy PGNiG. Z rozwiązania mogą już korzystać klienci PKO, Pekao oraz ING. Niedawno mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że do tego grona dołączyły wybrane banki z grupy SGB, a wczoraj pojawiła się informacja, iż mojeID wprowadza Grupa BPS.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies