Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
W ciągu sześciu miesięcy z pomocą goodie cashback wykonano ponad milion transakcji. Wartość zwrotu jest już zauważalna

Rozwiązanie rozwijane pod skrzydłami Millennium niedawno doczekało się nowej odsłony

Millennium podał wyniki programu goodie cashback, dzięki któremu użytkownicy mogą liczyć na zwrot części pieniędzy wydanych w kilkuset sklepach (w rzeczywistości jest to moneyback). W pierwszej połowie 2020 roku klienci wykonali z jego pomocą ponad milion transakcji o wartości 110 mln zł, a na ich konta wróciło blisko 3,5 mln złotych.

Przeczytajcie także: Grupa BPS wprowadza mojeID

Platforma goodie, na którą składają się strona internetowa i aplikacja, wystartowała w roku 2018. Za jej pomocą klienci informowani są o zniżkach i wyprzedażach w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Użytkownicy programu mogą też np. zakładać karty stałego klienta w galeriach handlowych. Aby skorzystać z platformy, wystarczy się zarejestrować.

Po wybraniu produktu lub usługi klient powinien otworzyć witrynę sklepu przy pomocy wygenerowanego linku i dokończyć tam zakupy. Zwrot pieniędzy następuje po potwierdzeniu przez sklep poprawności transakcji. Po zebraniu minimum 21 zł można je przelać na dowolne konto bankowe w Polsce. Warto podkreślić, że moneyback łączy się z innymi zniżkami dostępnymi na platformie zakupowej goodie.

Przeczytajcie także: Nowa metoda płatności w aplikacji Blinkee

Niedawno mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że aplikacja i strona goodie doczekały się nowego wyglądu i funkcji. Teraz łatwiej sprawdzić stan swojego konta oraz przejrzeć gazetki promocyjne i oferty dla stałych klientów galerii handlowych. W aplikacji pojawił się także system polubień, filtrów i sortowania. Dzięki temu oferty zniżkowe ulubionych marek mają się pojawiać w smartfonie użytkownika jako pierwsze.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies