Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Millennium: goodie cashback zyskuje na popularności. Tylko w marcu użytkownicy wykonali 180 tys. transakcji

Klienci od momentu uruchomienia programu w oferowanej przez Millennium usłudze goodie otrzymali 5 mln zł zwrotu

Bank Millennium w komunikacie poinformował o rosnącej popularności programu goodie cashback, dzięki któremu klienci mogą liczyć na zwrot części pieniędzy wydanych w sklepach internetowych. Instytucja podała, że w marcu br. użytkownicy apki wykonali 180 tys. transakcji, czyli blisko pięć razy więcej niż w analogicznym okresie 2019 roku. Ich łączna wartość wyniosła 17,5 mln zł, a do kieszeni klientów powinno wrócić prawie 600 tys. zł.

Przeczytajcie także: Bank Millennium wprowadził nowy sposób otwarcia rachunków

Goodie cashback to inicjatywa, o której mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl we wrześniu 2018 roku, gdy program startował. Millennium donosi, że od tego czasu użytkownicy wykonali ponad 1,1 mln transakcji, wydali za pośrednictwem aplikacji prawie 120 mln zł i otrzymali 5 mln zł zwrotu. Bank dodaje, że z przeprowadzonego na jego zlecenie badania "Zakupy 2020" wynika, iż 39 proc. polskich internautów korzysta w jakimś zakresie z rozwiązań cashback. Chętniej sięgają po nie osoby młodsze i mieszkające w większych miejscowościach.

Przeczytajcie także: Millennium jako drugi bank w Polsce wprowadza agregację kont

Platforma goodie, na którą składają się strona internetowa i aplikacja, daje dostęp do informacji o m.in. zniżkach i wyprzedażach w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Zarządza nią spółka założona przez Millennium. Goodie cashback pozwala nie tylko odzyskiwać część wydanych pieniędzy, ale też np. zakładać karty stałego klienta w galeriach handlowych. Warto zaznaczyć, że usługa, którą Millennium określa mianem "cashback" najczęściej funkcjonuje pod nazwą "moneyback". Sam cashback odnosi się do możliwości wypłaty gotówki w sklepie podczas zakupów, za które płaci się kartą.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies