Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Przelewy Express Elixir bardziej dostępne. Od teraz dla wszystkich klientów BOŚ Banku

BOŚ Bank jest 21. instytucją na liście dostępności systemu Express Elixir

BOŚ Bank i KIR informują za pośrednictwem swoich stron internetowych o udostępnieniu przelewów natychmiastowych Express Elixir dla wszystkich klientów tego banku. Wcześniej instytucja prowadziła testy rozwiązania, o czym mogliście przeczytać w tekście Rośnie dostępność systemu Express Elixir. Od dziś jest oferowany przez 21 banków.

Przeczytajcie także: Rekordowa liczba przelewów Express Elixir

W BOŚ przelewy natychmiastowe dostępne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, za wyjątkiem przerwy serwisowej w każdy czwartek w godzinach od 20 do północy. Z przelewów natychmiastowych mogą korzystać indywidualni i biznesowi klienci banku za pośrednictwem systemów bankowości elektronicznej BOŚBank24 lub iBOSS24. Maksymalna kwota pojedynczego przelewu Express Elixir dla klientów indywidualnych wynosi 10 tys. zł. Jego koszt to 5 zł przy zleceniu przez internet oraz 13 zł w oddziale.

Przeczytajcie także: KIR rozwija system Paybynet

Na liście dostępności systemu Express Elixir znajduje się już 21 banków. Oprócz największych instytucji, takich jak PKO, Pekao, Santander, ING, mBank, BNP Paribas czy Millennium znajdują się na niej także mniejsze banki jak Idea, T-Mobile Usługi Bankowe czy Credit Agricole a także banki spółdzielcze zrzeszone w BPS i SGB oraz spoza tych grup i Narodowy Banku Polski. Tabelę dostępności systemu Express Elixir można znaleźć tutaj.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies