Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Rośnie dostępność systemu Express Elixir. Od dziś jest oferowany przez 21 banków

Do grona uczestników systemu Express Elixir dołączył właśnie BOŚ

Z tabeli dostępności systemu Express Elixir wynika, że od dziś przelewy za pośrednictwem tego rozwiązania oferuje jeden z mniejszych banków na polskim rynku, czyli BOŚ. Na razie instytucja ta prowadzi testy typu family and friends systemu Express Elixir – wybrani klienci BOŚ mogą korzystać z przelewów zlecanych za pośrednictwem internetowego systemu transakcyjnego. Na razie nie są możliwe przelewy P2P, a więc na numer telefonu odbiorcy realizowane Blikiem.

Przeczytajcie także: BNP Paribas przesuwa wyłączenie starego systemu

O tym, że BOŚ planuje wejść do systemu Express Elixir, wiadomo od co najmniej końca marca bieżącego roku, gdy informacje na ten temat znalazły się w nowym regulaminie banku. Ten ma zacząć obowiązywać 1 czerwca. Wśród anonsowanych wówczas nowości znalazły się przelewy P2P Blikiem, które są rozliczane za pośrednictwem systemu Express Elixir. Więcej na ten temat w tekście Klienci kolejnego banku będą mogli korzystać z systemu Blik. Wraz z kilkoma innymi nowościami udostępni go BOŚ Bank.

Przeczytajcie także: Google Pay wkrótce w Millennium?

Na liście dostępności systemu Express Elixir znajduje się już 21 banków. Oprócz największych instytucji, takich jak PKO, Pekao, Santander, ING, mBank, BNP Paribas czy Millennium znajdują się na niej także mniejsze banki jak Idea, T-Mobile Usługi Bankowe czy Credit Agricole a także banki spółdzielcze zrzeszone w BPS i SGB oraz spoza tych grup i Narodowy Banku Polski. Tabelę dostępności systemu Express Elixir można znaleźć tutaj.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies