Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiana w cenniku Kantoru Walutowego Aliora. Znika 15-złotowa opłata za kartę

Kantor pobierał opłatę, jeśli w ciągu sześciu miesięcy od wysłania karty klient nie wykonał za jej pomocą żadnej operacji

Kantor Walutowy Aliora rozesłał informację na temat zmiany w tabeli opłat i prowizji, jaka ma zacząć obowiązywać 21 lipca bieżącego roku. Tym razem jest to dobra informacja dla klientów instytucji, bo zmiana oznacza obniżkę z 15 zł do zera opłaty za kartę płatniczą. Jest obecnie pobierana, jeśli np. w pół roku od wysłania karty klient nie wykona za jej pomocą żadnej transakcji. Po 21 lipca ten koszt zniknie.

Przeczytajcie także: W kantorze PKO za waluty można płacić Blikiem

Kantor Walutowy Aliora to jeden z pierwszych kantorów walutowych prowadzonych przez banki na polskim rynku. Jednocześnie jest to jedna z dwóch bodajże na polskim rynku takich instytucji, których klientami mogą być osoby nieposiadające rachunku osobistego w zarządzającym kantorem banku (drugim jest GOkantor prowadzony przez BNP Paribas).

Przeczytajcie także: Saloniki lotniskowe dla klientów kantoru Aliora

Co ciekawe Kantor Walutowy Aliora to nie tylko narzędzie do wymiany pieniędzy z kartą debetową. Instytucja pozwala na prowadzenie bezpłatnych rachunków w 23 walutach. Oprócz karty, za pomocą której można wykonywać transakcje bez kosztów przewalutowania w ok. 160 walutach, oferuje także m.in. aplikację mobilną dostępną na urządzenia z systemem Android i iOS oraz możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów.

Fot. Wikipedia na licencji CC0

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies