Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Jeszcze więcej usług w aplikacji kantoru Aliora. Od teraz znajdziecie tu ubezpieczenia

Na razie w aplikacji kantoru Aliora można kupić polisy podróżne

W marketach Google Play i App Store znajdziecie aktualizację aplikacji mobilnej kantoru Aliora, która wprowadza dość zaskakującą nowość. Od teraz za pomocą apki możecie kupować ubezpieczenia turystyczne. Do wyboru jest kilka wariantów polis zawierających takie składowe jak ubezpieczenie kosztów leczenia, bagażu, assistance czy od odpowiedzialności cywilnej.

Przeczytajcie także: Alior udostępnił wreszcie nową aplikację mobilną

Warianty różnią się między sobą także wysokością sumy ubezpieczenia. Użytkownik sam wskazuje liczbę osób, które chce objąć ochroną oraz okres na jaki polisa ma być zawarta. Płatność z tytułu składki pobierana jest ze środków zgromadzonych na rachunku w kantorze. Najtańszy wariant ubezpieczenia dla jednej osoby na tydzień, zawierający ochronę kosztów leczenia do 25 tys. zł i bagażu podróżnego do tysiąca złotych, kosztuje ok. 18 zł.

Przeczytajcie także: PKO wprowadza nowe usługi do swojego kantoru

Aplikacja kantoru Aliora obecnej generacji oraz jego nowy, internetowy serwis transakcyjny dostępne są od kilku tygodni. Charakteryzują się tym, że zakres oferowanych przez nie funkcji powoli zbliża się do funkcjonalności zwykłego rachunku bankowego. Można za ich pomocą m.in. wykonywać przelewy i zarządzać kartą wielowalutową. Wprowadzona właśnie oferta ubezpieczeniowa dodatkowo jeszcze wzbogaca apkę. Zaskakujące może być to, że ubezpieczenia jak na razie nie są dostępne w standardowej aplikacji Aliora oferowanej użytkownikom rachunków osobistych. Ja przynajmniej nie mogę ich tam znaleźć.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies