Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Dobra wiadomość dla użytkowników kart Kantoru Walutowego Aliora. Zyskali dostęp do saloników lotniskowych

Usługa Flight Delay Pass przysługuje klientom Kantoru Alior Banku, gdy lot opóźnia się minimum dwie godziny

Opóźniający się lot i długie dodatkowe godziny spędzane na lotniskach? Oczekiwanie mogą umilić saloniki lotniskowe (tzw. business lounge), ale te są płatne i dostępne dla wąskiej grupy podróżnych. Od teraz wśród nich są klienci Kantoru Walutowego Alior Banku korzystający z karty wielowalutowej Mastercard.

Przeczytajcie także: Jeszcze więcej usług w aplikacji kantoru Aliora

Z usługi Flight Delay Pass klienci Kantoru mogą skorzystać, jeśli lot opóźni się o minimum dwie godziny, a linie lotnicze przekażą tę informację do systemu Flight Stats. Posiadacz karty będzie mógł wówczas zaczekać w saloniku, gdzie zazwyczaj do dyspozycji podróżnych są napoje, przekąski, stacje ładujące dla sprzętu mobilnego czy Wi-Fi. W programie LoungeKey można skorzystać z ponad tysiąca takich miejsc na całym świecie.

Co zrobić, by aktywować usługę? Należy zarejestrować swój lot na stronie Flight Delay Pass. Gdy w systemie pojawi się informacja o opóźnieniu, do klienta zostaną wysłane wiadomości email i SMS z kuponem LoungeKey. W przypadku podróży z osobą towarzyszącą, trzeba podać jej imię i nazwisko podczas rejestracji – wówczas każdy otrzyma indywidualny kupon. Warto podkreślić, że nie ma ograniczenia co do liczby rejestrowanych lotów. W przypadku osób, które dużo podróżują, może to być naprawdę przydatne rozwiązanie.

Przeczytajcie także: Rkantor znika. Pojawi się GOkantor

Karta wielowalutowa Kantoru Walutowego Alior Banku oferuje płatności w blisko 160 walutach. Bezpośrednio w 23 z rachunków walutowych prowadzonych w Kantorze. Transakcje w pozostałych są przeliczane po kursie Mastercard i rozliczane na rachunku głównym karty. Plastik jest bezpłatny, ale pod warunkiem, że klient wykona nim minimum jedną transakcję w ciągu sześciu miesięcy od dnia wysłania do niego karty.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies