Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Alior odświeża wygląd serwisu transakcyjnego. I zmienia moduł z płatnościami w aplikacji mobilnej

Klienci Aliora zobaczą zmiany po zalogowaniu na rachunek już 14 grudnia

Alior poinformował w komunikacie prasowym o kilku zmianach, jakie zamierza wprowadzić do elektronicznych kanałów obsługi klientów. Najważniejsza z nich to odświeżenie wyglądu internetowego serwisu transakcyjnego, głównie pulpitu dostępnego bezpośrednio po zalogowaniu na rachunek. Klienci zobaczą tę zmianę już 14 grudnia.

Przeczytajcie także: Nowe ostrzeżenie Aliora

W nowym widoku ekran bankowości internetowej zostanie podzielony na dwie części: "Mój portfel" oraz "Historia". Dzięki temu klienci będą mieli szybki podgląd ostatnich transakcji, a jednocześnie będą mogli zarządzać produktami np. korzyściami do konta Jakże Osobistego. Kafelki produktów zostaną zmniejszone, dzięki czemu klienci będą mogli zobaczyć na ekranie więcej informacji. Nowy portfel zostanie uzupełniony także o dodatkowe opcje. Za dwa tygodnie pulpit systemu Aliora będzie wyglądał tak:

Modyfikacje pojawią się również na ekranie szablonów, czyli zapisanych przez klientów danych odbiorców przelewów. W miejscu dotychczasowych kafelków pojawi się bardziej kompaktowy widok listy, który umożliwi wyświetlenie pełnej nazwy szablonu bez względu na jej długość. Dodatkowo, przy każdym z szablonów widoczny będzie dostęp do najważniejszych akcji – wysłania przelewu, edycji danych szablonu oraz jego usunięcia.

Przeczytajcie także: Ubezpieczenia w aplikacji kantoru Aliora

Jednocześnie Alior zmieni wygląd ekranu umożliwiającego płatności Blikiem w aplikacji mobilnej. Nowe ekrany mają być bardziej czytelne za sprawą jasnych kolorów i wyraźniejszych przycisków. Zmiana nie wpłynie natomiast na dostępne w aplikacji funkcje. Ekran Blika od 14 grudnia w aplikacji Aliora będzie wyglądać tak:

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies