Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Możecie dostać bonus za płatność kartą na Allegro

Niestety, nowa promocja ma sporo ograniczeń

1 grudnia startuje nowa promocja Visy, z której będą mogli skorzystać robiący zakupy za pośrednictwem platformy aukcyjnej. W ramach akcji zyskać będzie można kupon o wartości 20 zł, do wykorzystania przy kolejnych zakupach na Allegro. W ten sposób może się zwrócić np. koszt przesyłki zakupionych rzeczy.

Przeczytajcie także: Zagłosujcie na napiękniejszą kartę w Polsce roku 2015

Promocja obarczona jest jednak kilkoma warunkami, które znacznie obniżają jej atrakcyjność. Po pierwsze kierowana jest do osób, które do tej pory nie rejestrowały swojej karty Visa w serwisie Allegro. To zawęża krąg potencjalnie zainteresowanych, ale ma też realizować podstawowy cel organizacji płatniczej. Visa chce zachęcić do płatności kartą tych kupujących w sieci, którzy do tej pory korzystają z innych instrumentów płatniczych, a więc np. gotówki przy odbiorze przesyłki.

Aby otrzymać kupon, należy przy płatności kartą Visa dodać ją w serwisie Allegro poprzez stronę internetową albo aplikację mobilną tej firmy. Promocja trwa od 1 do 28 grudnia. Przy czym kupon ważny będzie jedynie do końca roku, co zmusza zainteresowanych do dokonania kolejnych zakupów w krótkim odstępie czasu. Z tego względu zakładam, że wiele kuponów może pozostać niewykorzystanych.

Przeczytajcie także: Nowa funkcja MasterCard Rewards dostępna w mBanku

Według ostatnich danych opublikowanych przez Narodowy Bank Polski Polacy coraz chętniej płacą za zakupy internetowe kartami. Wartość płatności dokonanych w ten sposób w II kw. bieżącego roku wzrosła w porównaniu do I kw. aż o ok. 87 proc.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies