Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Blue Media na koronawirusa. Spółka oferuje bezpłatne wdrożenie platformy Blue Alert do zarządzania kryzysowego

System można wdrożyć w ekspresowym tempie 24 godzin

Firma Blue Media poinformowała o darmowym udostępnieniu platformy Blue Alert. Będą z niej mogły skorzystać samorządy, szkoły oraz służby medyczne. Narzędzie służy do zarządzania kryzysowego i umożliwia natychmiastowe powiadomienia użytkowników o zaistniałych zdarzeniach lub planowanych działaniach. Wykorzystuje do tego różne kanały informacyjne: od SMS-ów, przez maile, po komunikaty na stronie internetowej.

Przeczytajcie także: Kolejne oszustwo na koronawirusa. Przestępcy podszywają się pod WHO

Wdrożenie tego rozwiązania w sopockim urzędzie miejskim trwało dobę. Teraz platforma optymalizuje procesy obsługi, dotyczy to m.in. organizacji komunikacji, spotkań, telekonferencji. Blue Alert daje też możliwość przyjmowania i przetwarzania zgłoszeń bezpośrednio od użytkowników. Może się to przydać do dystrybucji żywności dla osób w kwarantannie. Firma nie uzależnia obecnej propozycji od tego, czy w przyszłości instytucje będą chciały skorzystać z platformy na zasadach komercyjnych. Podmioty zainteresowane Blue Alert znajdą więcej informacji pod tym adresem.

Przeczytajcie także: Firma Blue Media wychodzi za granicę. Obsłuży włoskich klientów Kruka

Natomiast jeżeli ktoś w obecnej sytuacji zmuszony jest podróżować między miastami, może skorzystać z innego narzędzia oferowanego przez Blue Media – aplikacji Autopay, dzięki której możliwe jest automatyczne płacenie za przejazd autostradą. Rozwiązanie działa od jakiegoś czasu na odcinku Katowice-Kraków autostrady A4 oraz na A1 i jest coraz powszechniej stosowane. Warto przypomnieć, że do końca drugiego kwartału aplikacja gwarantuje tańsze przejazdy.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies