Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ING udostępnia wybranym klientom kartę kredytową Visa Infinite z ciekawymi dodatkami

Karta może zainteresować osoby, które dużo podróżują

ING Bank Śląski poinformował o udostępnieniu wybranym klientom karty kredytowej Visa Infinite. Nie tylko ułatwia ona dostęp do środków na całym świecie, ale jej właściciel otrzymuje także pakiet bonusów, wśród których znaleźć można ubezpieczenia podróżne, wsparcie specjalistów banku czy dostęp do saloników wypoczynkowych na lotniskach.

Czarny plastik jest skierowany do klientów objętych ofertą Private Banking lub Wealth Management. Aby móc skorzystać z tej opcji, wymagane jest posiadanie w banku aktywów powyżej 1 mln zł lub zainwestowanie minimum 200 tys. zł (albo równowartości tych kwot w walucie wymienialnej). Karta umożliwia wypłacanie gotówki z bankomatów na całym świecie bez prowizji, jej użytkownicy nie ponoszą także kosztów przewalutowania płatności.

Przeczytajcie także: Visa przejmuje kolejny fintech. Za firmę Plaid zapłaci 5,3 mld dolarów

Visa Infinite pozwala dokonywać transakcji tradycyjnie i mobilnie, z wykorzystaniem Apple Pay, Google Pay czy Garmin Pay (warto wspomnieć, że Garmin rozszerzył niedawno ofertę smartwatchy o modele: Approach S62 oraz Tactix Delta – oba z możliwością płacenia zbliżeniowego). Limit do karty wynosi pomiędzy 50 a 200 tys. zł i jest ustalany indywidualnie, a oprocentowanie zadłużenia wynosi 6 proc. Jeśli w chwili naliczenia opłaty rocznej użytkownik karty głównej nie należy do segmentu Private Banking lub Wealth Management, musi przygotować się na opłatę wynoszącą 2 tys. zł za kartę główną.

Karta daje też sporo udogodnień. Wśród nich znaleźć można ubezpieczenia podróżne, w tym m.in. ubezpieczenie kosztów leczenia i kosztów transportu na kwotę 3 mln euro, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w podróży, assistance podróżny czy ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Oferowany jest także program ING Concierge zapewniający całodobową pomoc specjalistów banku w codziennych sprawach.

Przeczytajcie także: ING wchodzi w blockchain. Wykorzystał technologię w transakcji akredytywy

Ciekawym dodatkiem dla osób podróżujących jest z pewnością PriorityPass, czyli nielimitowane bezpłatne wejścia do ponad 1300 saloników wypoczynkowych na lotniskach całego świata. Dotyczy to zarówno posiadacza karty głównej jak i dodatkowej. Do każdej karty dostępne jest 20 bezpłatnych wejść dla osób towarzyszących w roku kalendarzowym. Warto przypomnieć, że dostęp do tzw. business lounge na lotniskach jakiś czas temu otrzymali użytkownicy kart Kantoru Walutowego Aliora.

Więcej informacji na temat karty Visa Infinite dostępne jest pod tym adresem.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies