Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Garmin Pay dla golfistów. Nowy smartwatch Approach S62 z funkcją płatności

Zegarek z funkcją Garmin Pay może być przydatny dla początkującego i zaawansowanego gracza

Garmin rozszerza ofertę o kolejny smartwatch z funkcją płatności zbliżeniowych Garmin Pay. Model Approach S62 został stworzony z myślą o miłośnikach golfa, ale zakres jego możliwości jest znacznie szerszy. Na stronie producenta widnieje cena 550 euro, co w przeliczeniu na złotówki daje około 2,3 tys. To zauważalnie mniej niż w przypadku debiutującego kilka dni wcześniej modelu Garmin Tactix Delta.

Smartwatch Approach S62 nie jest urządzeniem kierowanym do wszystkich. W jego pamięci zapisano 41 tys. map pól golfowych, zegarek udziela wskazówek na temat uderzeń, pomaga dobrać odpowiedni kij (bierze przy tym pod uwagę prędkość wiatru czy umiejętności użytkownika). Połączenie z aplikacją Garmin Golf pozwala analizować uderzenia, daje dostęp do rozbudowanych statystyk, itd.

Przeczytajcie także: Urządzenia ubieralne biją rekordy sprzedaży

Garmin Approach S62 wyposażono w ekran o rozdzielczości 260×260 pikseli. Chroni go warstwa Corning Gorilla Glass 3, a tarcza jest czytelna nawet w pełnym słońcu, co ma znaczenie w przypadku tego rodzaju aktywności fizycznych. Urządzenie o wadze 61 g na jednym ładowaniu akumulatora pracuje podobno do 20 godzin w trybie GPS i do 14 dni w trybie zegarka. Producent zapewnił mu 1 GB pamięci, ceramiczną ramkę i silikonowy pasek.

Sprzęt współpracuje z platformami Android oraz iOS. Smartwach pozwala odczytywać SMS-y, wiadomości email czy powiadomienia dostarczane na smartfon. Rozwiązań dedykowanych golfistom jest naprawdę sporo i fani tego sportu powinni przyjrzeć się im bliżej na stronie producenta, ale urządzenie może też zainteresować pozostałe osoby uprawiające sport. Wśród funkcji znaleźć można licznik kroków, monitorowanie snu, czujnik tętna. Z powodzeniem mogą go używać ludzie jeżdżący na rowerze, pływający czy biegacze.

Przeczytajcie także: Suunto 7 to nowy smartwatch z Finlandii wspierający Google Pay

Natomiast Garmin Pay to płatności zbliżeniowe dla użytkowników smartwatchy tej firmy. Aby z nich korzystać, wystarczy zainstalować na smartfonie aplikację Garmin Connect i powiązać z nią kartę płatniczą. W Polsce umożliwia to kilkanaście instytucji, w tym: Alior i jego Kantor Walutowy, Pekao, PKO, Santander, SGB, Getin, Nest, Pocztowy, T-Mobile Usługi Bankowe i ING a także Revolut i Transferwise. Wczoraj do tego grona dołączył mBank.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies