Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank udostępnił klientom płatności Garmin Pay

Do portfela Garmin Pay można dodawać wydane przez mBank karty zarówno Visy jak i Mastercarda

mBank poinformował przed chwilą, że wydawane przez niego karty Visa i Mastercard można już dodawać do portfela Garmin Pay, by płacić zbliżeniowo zegarkami tej marki. Usługa Garmin Pay będzie dostępna dla wszystkich klientów banku. Żeby z niej skorzystać, wystarczy mieć zegarek Garmin z funkcją NFC. Wkrótce mBanku ma też uruchomić płatności Fitbit Pay.

Przeczytajcie także: Garmin wprowadza na rynek kolejny płacący smartwatch

Wdrożenie płatności Garmin Pay w mBanku było spodziewane już od dłuższego czasu. Biuro prasowe tej instytucji zamiar taki potwierdziło serwisowi cashless.pl kilka miesięcy temu. Możecie o tym przeczytać w tekście Garmin Pay i Fitbit Pay wkrótce w ofercie mBanku. Instytucja potwierdza rychłe wdrożenie. Z usług tych mogą już korzystać klienci mBanku w Czechach i Słowacji.

Przeczytajcie także: mBank pracuje nad wdrożeniem Garmin Pay

Garmin Pay to płatności mobilne, z których mogą korzystać użytkownicy smartwatchy Garmin. Lista zegarków tej marki z wbudowanym modułem NFC, którymi można płacić zbliżeniowo, jest coraz dłuższa. W cashless.pl mogliście już przeczytać o kilku modelach, między innymi o Tactix Delta. W Polsce Garmin Pay oferuje obecnie kilkanaście instytucji, w tym: Alior i jego Kantor Walutowy, Pekao, PKO, Santander, SGB, Getin, Nest, Pocztowy, T-Mobile Usługi Bankowe i ING a także fintechy Revolut i Transferwise.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies