Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao daje 200 zł premii za otwarcie konta osobistego na selfie

Bank oferuje też 3 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym

Bank Pekao informuje o wprowadzeniu kolejnej oferty promocyjnej. Od stycznia do końca marca 2020 roku klienci, którzy zdecydują się na otwarcie online (z pomocą selfie) Konta Świat Premium lub Konta Przekorzystnego, mogą liczyć na 200 zł premii. Aby to zrobić, wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej PeoPay, wizyta w oddziale banku jest zbędna. Jeśli jednak ktoś woli tradycyjne rozwiązania, może założyć rachunek w placówce – premia wynosi wówczas 100 zł.

Przeczytajcie także: Pekao uruchomił weryfikację rachunków na białej liście

Klienci, którzy skorzystają z opcji selfie, jak i ci odwiedzający oddział banku, mogą otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3 proc. w skali roku na 4 miesiące do 30 tys. zł. z Kontem Przekorzystnym oraz do 100 tys. zł. z Kontem Świat Premium. Oferta skierowana jest przede wszystkim do nowych klientów, ale też tych obecnych, pod warunkiem, że nie posiadają konta osobistego lub mają nieaktywny rachunek w Pekao.

Przeczytajcie także: W PeoPay pojawią się bilety oraz płatności za autostrady

Banki coraz mocniej promują swoje rozwiązania mobilne. Niedawno mogliście przeczytać o promocji PKO skierowanej głównie do kierowców. Osoby, które do końca marca 2020 roku kupią lub odnowią we wspomnianym banku OC albo AC, mogą zyskać 2 proc. w skali roku na lokacie miesięcznej, jeśli założą ją w aplikacji mobilnej IKO. W innej promocji można zdobyć 10 zł, kupując w apce IKO trzy bilety komunikacji miejskiej.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies