Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Konto SkyCash można teraz doładować gotówką w sieci Euronetu

Od dziś użytkownicy aplikacji mogą nie tylko wypłacać pieniądze z bankomatów, ale i zasilać swój rachunek we wpłatomatach

Firma SkyCash poinformowała, że od 15 października jej klienci mogą wpłacać gotówkę we wpłato-bankomatach i wpłatomatach z logo Euronet bezpośrednio na swój rachunek płatniczy w aplikacji. Takie rozwiązanie daje możliwość doładowania konta w jednym z prawie 3 tys. urządzeń Euronetu w Polsce.

Przeczytajcie także: Płatność za bilety w aplikacji SkyCash doliczycie do rachunku w Orange

Aplikacja SkyCash umożliwia zakup biletów w komunikacji miejskiej i kolejowej, opłacanie parkingów czy kupno biletów do kina. Firma podkreśla, że wprowadziła opcję doładowania konta gotówką, ponieważ prosili ją o to klienci. – Uzupełnianie środków przez wpłato-bankomaty i wpłatomaty Euronet jest dla wielu z naszych klientów wygodnym i oczekiwanym rozwiązaniem – stwierdził Piotr Bochenek, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu SkyCash.

Przeczytajcie także: Rekordowa wartość obrotów w bankomatach

SkyCash ma około 2 mln użytkowników. Firma szacuje też, że posiada ponad 80 proc. udziału w rynku płatności za parkingi i ponad 50 proc. udziału w sprzedaży biletów miejskich w aplikacjach. Niedawno wprowadziła też możliwość zamawiania i opłacania taksówek z sieci iTaxi. Więcej na ten temat możecie przeczytać w serwisie Cashless tutaj.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies