Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Plus Bank rezygnuje z programu Bonus Plus. Klienci nie dostaną już zniżek na rachunki w sieci Plus i Cyfrowym Polsacie

Wszystkie promocje o tej nazwie, których było kilka w ostatnich latach, zostaną zakończone 31 sierpnia tego roku

Plus Bank poinformował na swojej stronie internetowej, że z końcem sierpnia wygasza programy Bonus Plus. Chodzi o trzy promocje o tej nazwie dla klientów indywidualnych w programie smartDOM i dwie przeznaczone dla firm. Oznacza to, że ostatnim miesiącem, w którym będą naliczane wszystkie bonusy, będzie sierpień 2019 r.

Przeczytajcie także: Zatrzymano byłe kierownictwo Plus Banku

W ramach tych programów posiadacze Konta Plus zawierający lub przedłużający umowy w sieci komórkowej Plus lub Cyfrowego Polsatu, otrzymywali zniżki na te usługi. W ostatniej wersji programu było to maksymalnie 25 zł miesięcznie przez pierwszy rok zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Bank informuje, że ostatnie takie bonusy będą widoczne na fakturze z Plusa lub Cyfrowego Polsatu we wrześniu lub październiku tego roku (w zależności od daty wystawienia dokumentu przez operatora).

Przypomnę, że należący do Zygmunta Solorza Plus Bank, nie ma ostatnio dobrej passy. Na początku lipca CBA na polecenie prokuratury zatrzymało jego byłe kierownictwo na czele z byłym prezesem w związku ze śledztwem dotyczącym wyłudzeń kredytu. Pod koniec maja Komisja Nadzoru Finansowego ustanowiła w Plus Banku kuratora, którego zadaniem jest m.in. poprawa sytuacji finansowej instytucji. Za 2017 r. bank miał 110 mln zł straty netto, a w ubiegłym roku kolejne 46 mln zł.

Przeczytajcie także: Pocztowy kończy program "Karta Pełna Korzyści"

Plus Bank nie jest jedyną instytucją finansową, która ostatnio zrezygnowała z programów lojalnościowych. Bank Pocztowy poinformował kilka dni temu, że we wrześniu kończy program dla użytkowników swoich kart płatniczych pod pod nazwą "Karta Pełna Korzyści". mBank w maju rozstał się z programem moneyback "Wysokie Loty", czyli promocją dla użytkowników kart kredytowych World Elite Mastercard wydanych przez ten bank, którzy jednocześnie byli klientami PLL LOT.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies