Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy zestaw promocji w Pekao. 3 proc. na lokacie, 100 zł za otwarcie konta i bonusy za wnioski 500+

100 zł premii otrzymają osoby, które założą Konto Przekorzystne do końca lipca

Na początku wakacji bank Pekao zachęca obecnych i nowych klientów do oszczędzania i robi to za pomocą oferty promocyjnej – 3 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym przez sześć miesięcy. Jest jednak warunek – z tej promocji mogą skorzystać osoby, których średnie miesięczne saldo oszczędności w Pekao w okresie od 1 lipca 2018 r. do 31 maja 2019 r. było mniejsze niż 50 zł.

Przeczytajcie także: Bonusy, rabaty i dopłaty za złożenie wniosku o 500+

Bank oferuje 3 proc. w skali roku przez 180 dni odpowiednio do 30 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym dla posiadaczy Konta Przekorzystnego lub do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Premium dla posiadaczy Konta Świat Premium.

Nowi klienci banku otrzymają też 100 zł, jeśli założą Konto Przekorzystne do końca lipca. Premie zostaną wypłacone osobom, które w okresie: 1 lipca 2018 -13 czerwca 2019, nie były związane z Pekao. Dodatkowo muszą spełnić jeszcze dwa warunki – zapewnić regularne comiesięczne wpływy minimum 500 zł oraz zrealizować przynajmniej jedną transakcję kartą Rewolucyjną do tego konta lub aplikacją PeoPay (to zwalnia z opłat za rachunek i za kartę debetową).

Przeczytajcie także: Pekao wprowadzi nowe formaty oddziałów

Bank przypomina też, że rodzice, którzy złożą wnioski o 500+ oraz świadczenie Dobry Start na szkolną wyprawkę w serwisie Pekao24, otrzymują rabaty i specjalne oferty. Bank proponuje im konto oszczędnościowe dla dzieci Mój Skarb, oprocentowane na 3 proc., premię 50 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego dla młodych oraz zniżki m.in. na szkoły językowe, odzież, obuwie, książki i zabawki. Od 1 lipca wnioski online w bankowości elektronicznej Pekao złożyło ponad 300 tys. osób. Bank obsługuje ponad 5 mln klientów.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies