Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Trzeci bank zaczyna współpracę z PayU. Kredyty ratalne od Inbanku dla kupujących przez internet

Bank obiecuje weryfikację wniosku i decyzję kredytową w kilka minut

Inbank i PayU podpisały umowę o współpracy, która umożliwi udzielanie kredytów klientom robiącym zakupy online i korzystającym z usług integratora płatności internetowych. Bank deklaruje, że zautomatyzowane i proste dla konsumentów rozwiązania ratalne będą dostępne w tysiącach polskich e-sklepów.

Przeczytajcie także: Inbank będzie weryfikował kredytobiorców przez wideoczat

Zdaniem zastępcy dyrektora generalnego Inbanku w Polsce, Tomasza Rzeskiego, współpraca z PayU zapewni firmie dostęp do większej liczby potencjalnych klientów. Podkreśla jednocześnie, że bank oferuje szybki i bardzo prosty proces weryfikacji wniosków, który zajmuje tylko kilka minut.

Inbank powstał w 2010 r. w Estonii, a od 2015 r. posiada licencję bankową i oferuje swoje usługi online oraz poprzez sieci partnerskie. Bank skupia się przede wszystkim na consumer finance oferując klientom indywidualnym kredyty ratalne, samochodowe oraz gotówkowe. Bank prowadzi działalność w krajach nadbałtyckich: Estonii, Litwie, Łotwie a od 2017 r. w Polsce. Natomiast PayU współpracuje już z innymi bankami w Polsce, m.in. Aliorem i mBankiem.

Przeczytajcie także: PayU przejmuje Wibmo

Warto przypomnieć, że Polska jest jednym z największych rynków e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej z 38 mln klientów, którzy kupują online m.in. elektronikę, sprzęt gospodarstwa domowego, wyposażenie domu i ogrodu, czyli towary, które po zakupie zazwyczaj spłaca się w ratach. Wartość całego polskiego rynku handlu internetowego szacowana jest na ok. 40 mld złotych rocznie.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies