Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Druga edycja Cashless Fintech Evening. Zobaczcie, co się będzie działo

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 30 maja w Warszawie

Cashless Fintech Evening to spotkanie najważniejszych osób w polskiej branży fintech. To już druga edycja - poprzednia odbyła się w czerwcu 2018 r. W trakcie uroczystej gali przyznane zostaną fintechowe nagrody Cashless. Tym razem w czterech kategoriach: Fintech Roku, Fintech Future, Projekt Fintech oraz Osobowość Fintech.

Przeczytajcie także: Najnowsze decyzje KNF w sprawie instytucji płatniczych

W kategorii Fintech Roku nominowano spółki, które w ostatnim czasie osiągnęły największe sukcesy. W ubiegłym roku zdobywcą tej nagrody okazał się SkyCash. Wśród nominowanych w tym roku znalazły się zaś: Billon, Blik, LeaseLink, Kontomatik i Przelewy24. Natomiast do tytułu Fintech Future nominowano projekty o największym potencjalne rozwojowym. Nominacje otrzymały: Carsmile, FinAi, PayPo, Up and Go oraz SPOS. W ubiegłym roku zwycięzcą był LeaseLink.

Projekt Fintech oraz Osobowość Fintech to nowe kategorie nagród, przyznawane przez Cashless po raz pierwszy. Do tytułu Projekt Fintech nominowano najciekawsze przedsięwzięcia fintechowe wdrożone w ostatnim czasie przez tradycyjne instytucje, takie jak banki czy ubezpieczyciele. Wśród nich znalazły się: Analizator Kredytowy BIK-u, imoje, Orlen Pay, SPOS oraz mElements. Natomiast w kategorii Osobowość Fintech (osoby o największym wpływie na branżę fintech w Polsce) nominowano Magdalenę Borowik z KNF, Dariusza Mazurkiewicza z Blika, Tomasza Rudolfa z The Heart, Wojciecha Sobieraja, byłego prezesa Aliora oraz Igora Zacharjasza z Inkubatora Innowacji Visy.

Przeczytajcie także: Oficjalnie ruszyła sieć BankoPaczkomatów

Galę wręczenia nagród poprzedzi premiera nowego raportu "Fintechowy GPS", przygotowanego we współpracy z firmą marketingu strategicznego Stratosfera. Raport zaprezentują: Monika Kowalewska, dyrektor zarządzająca w Stratosferze oraz niezależna ekspertka Iza Kozakiewicz. Następnie drugą edycję Mapy Polskiego Fintechu, będącej najpełniejszym katalogiem projektów fintechowych w Polsce, przedstawi prezes fundacji Fintech Poland, Paweł Widawski. W panelu dyskusyjnym na temat sytuacji fintechu w Polsce wezmą udział: Monika Kowalewska, Bartosz Ciołkowski (szef Mastercarda w Polsce), Jakub Kiwior (szef Visy na Polskę i Węgry), wiceprezes ING Michał Bolesławski oraz prezes MCX Systems Piotr Mechliński.

Po programie oficjalnym redakcja Cashless zaprosi wszystkich gości na bankiet i sesję networkingową przy muzyce na żywo. Cashless Fintech Evening jest wspierany przez partnerów strategicznych cashless.pl, którymi są Mastercard i Visa oraz przez ING Bank Śląski, Nest Bank, Twisto, PayHolding i MCX Systems.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies