Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow

Cashless Fintech Evening '19

Kiedy:

Czwartek, 30 maja 2019 r.

Miejsce:

Vitkac, Centrum Konferencyjno-Biznesowe

Spotkanie ponad stu najważniejszych w Polsce przedstawicieli firm z branży finansowej, startupów, dostawców technologii i mediów

Druga edycja Cashless Fintech Evening to okazja do spotkania ponad stu przedstawicieli najważniejszych w Polsce firm z branży finansowej, startupów, dostawców technologii i mediów. W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostaną wyniki badania "GPS dla fintechów" oraz druga edycja "Mapy Polskiego Fintechu", kompleksowego opracowania dotyczącego branży fintech w Polsce.

"GPS dla fintechów" to obszerne badanie zrealizowane we współpracy z firmą badawczą Stratosfera. Chcemy zidentyfikować podstawowe bariery, na jakie napotykają polskie startupy finansowe w różnych fazach swojego rozwoju. Pionierzy branży opowiedzą jak osiągnęli sukces, bądź ulegli systemowi. Opowiemy o dobrych praktykach.

Natomiast "Mapa Polskiego Fintechu" to projekt przygotowywany wspólnie z fundacją Fintech Poland, którego pierwszą edycję zaprezentowaliśmy w czerwcu ubiegłego roku. Pokażemy, co zmieniło się w branży od tamtego czasu i wskażemy nowe projekty, które pojawiły się na polskim rynku. Mapa to najbardziej kompleksowy opis branży w Polsce, a dane zebrane w ramach rozesłanych w 2018 roku ankiet zostały wykorzystane przy tworzeniu bazy dostępnej na stronie cashless.pl oraz w raporcie, który wielokrotnie był podstawą do analizy rynku w wielu mediach. W badaniu uczestniczyły wówczas 63 fintechy.

Podczas uroczystej gali wręczone zostaną statuetki Fintech Roku i Fintech Future (dla najlepiej zapowiadającego się fintechu). W tym roku przyznane zostaną także nagrody w dwóch nowych kategoriach. 

Partnerami głównymi wydarzenia zdecydowały się zostać firmy Mastercard oraz Visa. Partnerami wspierającymi Cashless Fintech Evening 2019 są też: ING Bank Śląski, Nest Bank, MCX Systems, PayHolding i Twisto.

 

Prelegenci

Michał Bolesławski

Wiceprezes, ING Bank Śląski

Bartosz Ciołkowski

Dyrektor generalny, Mastercard Polska

Jakub Kiwior

Dyrektor generalny w Polsce i na Węgrzech, Visa

Monika Kowalewska

Dyrektor zarządzająca, Stratosfera

Iza Kozakiewicz

Niezależna specjalistka

Piotr Mechliński

Prezes, MCX Systems

Paweł Widawski

Prezes fundacji Fintech Poland

Lokalizacja wydarzenia

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies