Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość dla klientów Twisto. Już mogą korzystać z Blika

Firma wprowadziła także konto z zestawieniem transakcji

Polska spółka czeskiego fintechu Twisto, która oferuje zakupy internetowe w formule "kup teraz, zapłać później", udostępniła swoim klientom nową formę płatności. Mogą już korzystać z Blika. Dotychczas firma umożliwiała klientom zapłatę przelewem na konto.

Przeczytajcie także: Twisto rezygnuje z dodatkowych opłat za opóźnienie w spłacie

Nowym udogodnieniem dla korzystających z Twisto jest też bezpłatne, indywidualne konto użytkownika zawierające zestawienie wszystkich zrealizowanych zakupów oraz informacje o statusie związanych z nimi płatności.

Twisto działa na polskim rynku od września ubiegłego roku. Firma oferuje odroczone płatności za zakupy internetowe. Klienci mogą zamawiać produkty w sieci, a pieniądze przeznaczone na te wydatki oddać po 21 dniach. W spółkę zainwestował bank ING, który jej usługę wprowadził do bramki płatniczej imoje. W Polsce firma pośredniczyła dotychczas w ponad 10 tys. transakcji dokonanych w 130 aktywnie współpracujących z nią sklepach.

Przeczytajcie także: Blik miał prawie 100 mln transakcji w 2018 roku

Szef Twisto w Polsce, Krzysztof Blinowski powiedział, że firma pracuje obecnie nad udostępnieniem klientom wielowalutowej karty do płatności w sklepach internetowych i podczas zakupów w sklepach stacjonarnych w Polsce i za granicą. Stanie tym samym do walki z Revolutem. Wcześniej fintech zapowiadał już, że zaoferuje taką kartę w połowie tego roku.

Przypomnę też, że pod koniec lutego Twisto znalazło się w grupie czeskich instytucji finansowych, które jako pierwsze wdrożyły płatności za pomocą Apple Pay. Założyciel i prezes spółki Michał Smida stwierdził wtedy, że dla jego firmy był to "strzał w dziesiątkę" i w przyszłości - choć nie ujawnił nawet przybliżonej daty - Apple Pay będzie też wdrożone w polskiej wersji platformy.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies