Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ubezpieczenia turystyczne wkrótce w aplikacji BGŻ BNP Paribas. Ale już teraz możecie testować nowe funkcje

Operator aplikacji GOmobile planuje wprowadzenie do niej polis GOtravel oraz powiadomień w postaci komunikatów push o nowych transakcjach kartowych

BGŻ BNP Paribas poinformował o nowych funkcjach, jakie testowane są w jego aplikacji GOmobile. Klienci już teraz mogą je wypróbować, zapisując się do testów w markecie Google Play. Wśród nowości, które bank planuje wkrótce udostępnić wszystkim klientom, są m.in. ubezpieczenia podróżne oraz powiadomienia o transakcjach kartowych.

Przeczytajcie także: Rebranding w BGŻ BNP Paribas przed 1 kwietnia

Biuro prasowe banku podaje, że polisa GOtravel pozwala pokryć koszty leczenia za granicą, z tytułu odpowiedzialności cywilnej i utraconego bagażu, a takze zapewni odszkodowanie NNW. Produkt przeznaczony jest dla klientów indywidualnych. Suma ubezpieczenia dla poszczególnych zdarzeń uzależniona jest od wybranego wariantu.

Kolejną nowością jest możliwość otrzymywania powiadomień o obciążeniu i uznaniu rachunku oraz o dokonanych płatnościach kartą debetową bądź kredytową. Wysyłane są one jako powiadomienia push na telefon. Dodatkowo, klienci BGŻ BNP Paribas mogą od teraz w aplikacji zobaczyć miniaturę wizerunku swojej karty debetowej lub kredytowej.

Przeczytajcie także: Aviva chce uprościć płatności za ubezpieczenia

Wprowadzone w GOmobile funkcje nie są kompletną nowością na polskim rynku i znane są już z aplikacji innych banków. Ubezpieczenia turystyczne lub pushe z informacjami o zmianach na koncie znajdziecie w apkach np. mBanku, Millennium, Aliora, PKO, ING czy Getinu.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies