Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Gotówka niekonieczna by wesprzeć WOŚP. Jak co roku datek na Orkiestrę będziecie mogli wpłacić kartą

First Data ułatwi darowizny na WOŚP udostępniając 740 terminali do bezgotówkowych wpłat

310 urządzeń jest już używanych w placówkach mBanku – za ich pomocą wpłat na konto WOŚP można dokonywać od 17 grudnia 2018 r. do 13 stycznia 2019 r. Kolejnych 430 terminali będzie dostępnych na ulicach polskich miast w rękach wolontariuszy podczas 27. finału, w najbliższą niedzielę.
Przeczytajcie także: Specjalne ułatwienia dla wpłacających na WOŚP
First Data informuje, że na terminalach można będzie zapłacić zbliżeniowo kartą Visa i Mastercard lub smartfonem (HCE, Google Pay, Apple Pay), zegarkiem (Apple Watch, Garmin Pay, FitBit Pay) albo użyć Blika. Na ekranach terminali i na wydrukach potwierdzających wpłatę pojawi się charakterystyczne serduszko Orkiestry.
Podczas finału w telewizyjnym studio wolontariusze First Data będą odbierać telefony i przyjmować wpłaty dokonywane w ten sposób. W trakcie rozmowy zweryfikują kartę i zlecą transakcję. Numery kontaktowe będą podane na ekranie. Firma uruchomiła także specjalną infolinię dla wolontariuszy WOŚP ze 185 sztabów przyjmujących darowizny przy użyciu terminala Polcard. Zostali oni też przeszkoleni z obsługi urządzenia.
Przeczytajcie także: eSkarbonki, iWolontariusz, eSztab i Rolls-Royce na licytacji

Wpłat na Orkiestrę można też dokonywać kartą za pomocą strony internetowej: wplata-karta.wosp.org.pl. W ubiegłym roku First Data odnotowała 1,1 mln zł przekazanych WOŚP za pomocą wpłat bezgotówkowych, z tego ponad 650 tys. zł stanowiły pieniądze przelane za pomocą terminali. Przypomnę - w tym roku środki zebrane podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczone będą na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies