Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
AKTUALIZACJA (OST. AKAPIT)
Internetowy sprzedawca dostanie pieniądze w dniu transakcji. Nowość od Polskich ePłatności

Firma jako pierwsza na rynku wprowadza możliwość wypłaty środków ze sprzedaży tego samego dnia

Według informacji ze spółki kluczowa będzie tu godzina 12.00. Polskie ePłatności będą bowiem wypłacać obsługiwanym przez siebie sklepom internetowym kwoty, które zostały przyjęte do realizacji właśnie do godziny 12.00 tego samego dnia. Natomiast pieniądze za to co sprzedano później, zostaną przelane na rachunek sklepu do południa dnia następnego.

Przeczytajcie także: Polskie ePłatności mogą przejąć spółkę PayUp
Transakcje będą realizowane automatycznie, bez konieczności ręcznego zlecania wypłaty. Na polskim rynku najczęściej można spotkać wypłaty dla sklepów czy usługodawców sprzedających w internecie w cyklu D+1, czyli następnego dnia. Spółka deklaruje, że możliwość wypłat środków jeszcze tego samego dnia wprowadza jako pierwsza na rynku.
Przeczytajcie także: Marka PayLane zniknie z internetu
Polskie ePłatności to jeden z pięciu największych na polskim rynku operatorów terminali płatniczych. Na koniec ubiegłego roku firma chwaliła się posiadaniem ok. 68 tys. terminali POS. Spółka obsługuje też ponad 200 metod płatności online (na stronach internetowych i w aplikacjach mobilnych). Firma rzuciła w tym segmencie wyzwanie PayU czy Przelewom24 przejmując w marcu tego roku gdańską firmę PayLane, która od ponad 10 lat rozwijała się właśnie w obszarze płatności internetowych.
AKTUALIZACJA
Po publikacji artykułu redakcja Cashless otrzymała wiele sygnałów od czytelników, że usługa PeP wcale nie jest nowatorska gdyż wielu konkurentów posiada już w ofercie podobną. Biuro prasowe PeP poproszone o komentarz w tej sprawie odpowiedziało cytując Karola Zielińskiego, w następujący sposób: "Team sprzedażowy Polskich ePłatności Online sprawdził rozwiązania na rynku i z dostępnej nam wiedzy wynika, że jako pierwsi wprowadzamy automatyczne wypłaty środków z transakcji danego dnia na konta merchantów, jak też jako pierwsi wypłacamy wpływy tego samego dnia (według opisanego w informacji prasowej modelu) ".
KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies