Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Banki Spółdzielcze SGB z nowym kontem dla przedsiębiorców. W pakiecie m.in. aplikacja mobilna i bezpłatny terminal

Oferta w cenie 10 zł miesięcznie skierowana jest do małych i średnich firm

Wprowadzony właśnie do oferty SGB pakiet dla przedsiębiorców o nazwie "Wiele za niewiele" został opracowany przy współpracy z Mastercard. W jego skład wchodzi rachunek firmowy z kartą zbliżeniową, dostęp do aplikacji mobilnej Portfel SGB oraz terminale płatnicze, oferowane przy współpracy z fundacją Polska Bezgotówkowa i firmą First Data. Do tego przedsiębiorcy mogą skorzystać z samochodowego assistance oraz kart paliwowych Flotex z rabatem na tankowanie. Wszystko kosztuje 10 zł miesięcznie.

Przeczytajcie także: Apple Pay i Google Pay wkrótce dla klientów SGB

– Obecnie płatności bezgotówkowe stanowią niezbędny element biznesu małych i średnich przedsiębiorstw. Korzystanie z firmowej karty płatniczej umożliwia lepszą kontrolę wydatków i zarządzanie płynnością przedsiębiorstwa. Z kolei udostępnienie terminala płatniczego pozwala firmie przyciągnąć rosnącą grupę klientów, którzy oczekują, że będą mieli wybór między gotówką a kartą – stwierdził Piotr Domaszewski, dyrektor sprzedaży w polskim oddziale Mastercarda.

Przeczytajcie także: Karta na mundial od banków z grupy SGB

Jak pamiętacie celem Polski Bezgotówkowej jest instalacja 600 tys. terminali płatniczych w ciągu trzech lat. W tym roku do placówek handlowych i usługowych oraz urzędów ma trafić 100 tys. urządzeń, z czego ponad 60 tys. już działa. Współpraca z bankami spółdzielczymi może pomóc w realizacji tych celów i dotarciu do właścicieli firm mniejszych miejscowościach.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies