Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Sporo zmian w ofercie mBanku. Będą nowe karty, rachunek podstawowy i opaska płatnicza

Przy okazji mBank upraszcza nazewnictwo niektórych świadczonych przez siebie usług

W przeszłości mBank sprzedawał już różnego rodzaju gadżety płatnicze, m.in. breloki do kluczy. Nie wiem jaką popularnością cieszyły się one wśród klientów, ale widać wystarczającą, by do tematu wrócić. W znowelizowanej dzisiaj tabeli opłat i prowizji mBanku pojawiła się bowiem opaska płatnicza. Bank zastrzega jednak, że jeszcze nie można jej kupić a o terminie rozpoczęcia sprzedaży poinformuje oddzielnym komunikatem. Opaska będzie kosztować jednorazowo 50 zł a korzystanie z niej będzie już bezpłatne. Będzie można ją wyrobić do dowolnego rachunku.

Przeczytajcie także: Kluby fintess coraz bardziej cashless

W nowej tabeli opłat i prowizji mBanku jest też parę innych nowości i zmian. I tak nazwę mKonto Aquarius Intensive zastępuje nazwa mKonto Intensive. Wprowadzono 3 bezpłatne przelewy ekspresowe miesięcznie z rachunku mKonto Intensive oraz nowe karty debetowe Visa Intensive i Mastercard Intensive. Wycofano z oferty rachunek eMax, a nazwę eMax walutowy zastąpiono nazwą eKonto walutowe. Z kolei rachunku eMax plus stał się eKontem oszczędnościowym.

Przeczytajcie także: First Data sprzedaje spółki w Europie

Ponadto mBank wprowadził do oferty nową kartę kredytową – World Mastercard Intensive. Zmianie uległa też nazwa karty Visa Aquarius Świat na Visa Świat Intensive. Nie będzie już usługi mBilans (możliwość automatycznego zasilania i odsilania rachunku osobistego środkami z konta oszczędnościowego). Natomiast od 8 sierpnia w ofercie mBanku pojawi się eKonto PRP, czyli podstawowy rachunek płatniczy. To oczywiście wynik implementacji do polskiego prawa unijnej dyrektywy PAD.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies