Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Alior może mieć z nich pociechę. Operator serwisu Bancovo ostatnim nominowanym w kategorii Fintech Future

Ogłoszenie zdobywcy tytułu już w najbliższy czwartek

Już 7 czerwca odbędzie się pierwszy Cashless Fintech Evening powered by Mastercard. Podczas tego wydarzenia zaprezentowana zostanie m.in. Mapa Polskiego Fintechu – przygotowane przez Cashless wspólnie z fundacją Fintech Poland i firmą Accenture kompleksowe zestawienie firm działających w polskiej branży fintech.

Przeczytajcie także: LeaseLink nominowany do tytułu Fintech Future

Na podstawie danych zebranych przy pracy nad Mapą Polskiego Fintechu nominowano kandydatów do tytułów Fintech Roku (firma, która wykonała w ostatnim czasie największy postęp) oraz Fintech Future (firma o największym potencjale na najbliższy okres). Przedstawiłem Wam już wszystkich kandydatów do tytułu Fintech Roku (Bacca, Kontomatik, Kredytmarket, Polski Standard Płatności i SkyCash) oraz czterech do tytułu Fintech Future (Billon, Braintri, IgoriaCard i LeaseLink). Dziś pora na ostatniego, czyli założoną przez Aliora spółkę New Commerce Services, która jest operatorem platformy Bancovo.

Bancovo to internetowy pośrednik finansowy. Ale nie jest to zwykła porównywarka kredytów czy ubezpieczeń, jakich wiele możecie odszukać w internecie. Na stronie Bancovo możecie znaleźć oferty pożyczek i kredytów przygotowane specjalnie dla Was. Przy tym jeśli na któryś produkt się zdecydujecie, w ciągu kilku minut otrzymacie pieniądze przelewem na rachunek. Nie będziecie musieli czekać, aż ktoś z wybranego banku odezwie się, by dopełnić formalności.

Przeczytajcie także: Zbliżeniowo nie musi znaczyć, że przez NFC

Co ciekawe ubieganie się o pożyczkę od firmy niebankowej lub kredyt z banku za pośrednictwem Bancovo odbywa się całkowicie online. Przedstawiciele New Commerce Services deklarują, że proces jest maksymalnie uproszczony. Dzieje się tak m.in. dlatego, że operator korzysta z wielu baz danych przez co sporo informacji potrzebnych podczas składania wniosku wprowadzanych jest automatycznie bez udziału osoby starającej się o finansowanie.

To w dużym skrócie tyle na temat Bancovo. Zdobywców tytułów Fintech Roku i Fintech Future wybierze kapituła złożona ze specjalistów i managerów z branży finansowej. Zwycięzców poznacie podczas Cashless Fintech Evening powered by Mastercard już 7 czerwca. Wydarzenie to, oprócz sponsora tytularnego, zdecydowały się wesprzeć także firmy: Visa, BGŻ BNP Paribas, Vivus, PayU, Bancovo, Braintri oraz Efigence. Partnerem medialnym projektu jest magazyn My Company.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies