Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Dobra decyzja BZ WBK. Wreszcie w programie Priceless Specials mogą brać udział także użytkownicy debetówek

Bank rozszerza listę kart uczestniczących w programie lojalnościowym Mastercarda o debetową kartę Dopasowaną i kredytową Mastercard Silver

Dobra informacja dla klientów BZ WBK, którzy chcieliby brać udział w programie Mastercard Priceless Specials a niekoniecznie chcą używać kart kredytowych. Bank właśnie poszerzył listę instrumentów uprawnionych do zbierania punktów w tym programie o karty debetowe Dopasowane oraz kredytowe Mastercard Silver. Dotychczas w programie lojalnościowym Mastercarda mogli uczestniczyć jedynie użytkownicy wydanych przez BZ WBK kredytowych kart Mastercard World.

Przeczytajcie także: Chorwacja na platformie Priceless Cities

Na początek każdy klient banku, który dołączy kartę Silver lub Dopasowaną do Mastercard Priceless Specials, otrzyma w promocji 1600 punktów, które będzie mógł wymienić m.in. na dwa bilety do kina. Uczestnicy programu Mastercard Priceless Specials zbierają punkty, które mogą zamieniać na nagrody z katalogu.

Przeczytajcie także: Mikropłatności kartą pomagają w walce z głodem

Premiowane są zakupy z kartami Mastercard lub Maestro w tym wszystkie wniesione w ten sposób opłaty za usługi turystyczne, gastronomiczne oraz transportowe, a także płatności w ponad 65 sieciach handlowych i usługowych. Należą do nich m.in. takie marki jak: Carrefour, Merlin.pl, Cinema City, Tchibo, Decathlon, Toys’R’Us, Douglas, W.Kruk, Vistula, Gino Rossi, RTV Euro AGD czy Black Red White.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies