Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mPay zaoferuje bankom MasterPassa

Lista dostawców cyfrowego portfela MasterCarda powiększy się jeszcze przed wakacjami

Obecnie jedyną firmą na naszym rynku, która może oferować cyfrowy portfel MasterPass, jest spółka uPaid. Dziś tylko za pośrednictwem strony tej firmy można dokonać rejestracji umożliwiającej korzystanie z rozwiązania MasterCarda, przeznaczonego do zakupów w internecie. Ale wkrótce ma to się zmienić.

Przeczytaj także: 4 banki zaoferują nowe rozwiązanie MasterCarda

Na stronie internetowej organizacji płatniczej można przeczytać, że cztery banki kończą już prace nad wdrożeniem MasterPassa. Są to: Alior, Getin, Raiffeisen Polbank i T-Mobile Usługi Bankowe. Niedługo więc rejestracji w MasterPassie będzie można dokonać także za pośrednictwem serwisów transakcyjnych wymienionych banków.

Natomiast rozwój cyfrowego portfela może jeszcze przyspieszyć, gdy do grona firm oferujących bankom to rozwiązanie dołączy mPay. Będzie on drugim na naszym rynku tzw. service managerem MasterPass.

MasterPass to rozwiązanie umożliwiające podpięcie do niego dowolnej karty płatniczej i wykorzystywanie jej do płatności za zakupy internetowe, bez konieczności uciążliwego podawania za każdym razem wszystkich danych, takich jak numer karty, jej data ważności oraz numer zabezpieczający z rewersu.

Przeczytaj także: V.me rusza w Raiffeisen Polbanku

Rozwiązaniem konkurencyjnym dla MasterPassa jest produkt o nazwie V.me, oferowany przez Visę. Obecnie jest dostępny w trzech bankach: Śląskim, Santander Consumer Banku a od niedawna także w Raiffeisen Polbanku, o czym mogliście najpierw przeczytać w serwisie cashless.pl.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies