Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
V.me rusza w Raiffeisen Polbanku

Bank wdrożył elektroniczny portfel opracowany przez Visę. Za kilka tygodni ma udostępnić również konkurencyjne rozwiązanie MasterPass

Raiffeisen Polbank jako trzeci bank w Polsce udostępnił klientom cyfrowy portfel V.me, służący do wygodnego i bezpiecznego płacenia w Internecie. Wcześniej zrobiły to już ING Bank Śląski oraz Santander Consumer Bank.

Jak informuje Raiffeisen Polbank własny portfel najłatwiej założyć przez stronę internetową pod adresem: www.raiffeisenpolbank.pl.v.me. Strona ma zacząć działać jeszcze dzisiaj.

Przeczytaj także: Visa podniosła limit wypłat w ramach cash back

Cały jednorazowy proces rejestracji trwa kilka chwil: należy podać adres e-mail, ustanowić hasło oraz dodać karty do portfela. W portfelu można umieścić dowolne karty (debetowe, kredytowe, pre-paid czy obciążeniowe) wydane przez dowolny bank działający w naszym kraju, zarówno z logo Visa jak i innych organizacji płatniczych.

Przeczytaj także: Nowa aplikacja Handlowego dopiero w październiku

Następnie, podczas płacenia w Internecie wystarczy wybrać formę płatności V.me by Visa, zalogować się do portfela i wskazać kartę, z której zostanie pobrana należność. Proces płatności odbywa się w czasie rzeczywistym, bez konieczności każdorazowego wpisywania długiego numeru karty i kodów bezpieczeństwa.

Jednocześnie Raiffeisen Polbank pracuje nad wdrożeniem konkurencyjnego rozwiązania, czyli opracowanego przez MasterCarda portfela MasterPass. Z moich informacji wynika, że jego wdrożenie ma się odbyć jeszcze przed wakacjami.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies