Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiany personalne w SkyCash. Ze spółki odchodzi Adam Krypel

Krypel od sześciu lat odpowiadał za technologiczny rozwój firmy

Informację o odejściu Adama Krypla ze SkyCash udało mi się potwierdzić w spółce. To decyzja managera, który po spędzeniu wielu lat w firmie ma teraz nowy pomysł na życie. Zmiana miała być planowana od dawna – czekano z jej przeprowadzeniem do czasu znalezienia następcy.

Przeczytajcie także: Michał Polasik zakłada nową firmę

Krypel był członkiem zarządu SkyCash oraz pełnił funkcję dyrektora do spraw technologii (CTO). W takiej firmie to stanowisko niezwykle ważne. Do spółki trafił w połowie 2010 roku. Wcześniej przez ponad sześć lat pracował w trójmiejskiej firmie Blue Media, gdzie pełnił funkcję IT Managera. Uchodzi za dobrego specjalistę w branży fintech.

Przeczytajcie także: Katarzyna Zubrzycka nową szefową Paymax

Zmiana CTO w SkyCash (od lipca funkcję tę pełni Przemysław Seliga, wcześniej m.in. w eService i Polskim Standardzie Płatności) to niepierwsza w ostatnim czasie roszada personalna w tej firmie. Przypomnę, że od maja członkiem zarządu SkyCash jest Krzysztof Łękarski, od lat związany z Grupą Opera, która jest głównym akcjonariuszem SkyCash. Wcześniej, bo w listopadzie ubiegłego roku, członkiem zarządu odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing został Piotr Bochenek (eService, Blue Media).

SkyCash to największy na polskim rynku operator płatności zdalnych. Za pośrednictwem jego aplikacji mobilnej można m.in. kupować bilety komunikacji miejskiej oraz opłacać postój w płatnych strefach kilkudziesięciu miast w całym kraju. Konkurenci to m.in. mPay, moBiLET, CallPay, Pango.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies