Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wkrótce w ofercie Santandera nowa karta kredytowa i rachunek walutowy

Nową kartę kredytową Visa Santander zacznie sprzedawać 1 lipca bieżącego roku

Santander opublikował zmienioną tabelę opłat i prowizji. Znalazły się w niej nowości, które albo już weszły do oferty, albo za chwilę pojawią się w sprzedaży banku. Dwie najważniejsze to karta kredytowa Visa Bonus oraz konto walutowe dla klientów private banking.

Przeczytajcie także: Santander zwrócił klientom opłaty za korzystanie z bankomatów Euronet

Z deklaracji biura prasowego Santandera wynika, że Visa Bonus wejdzie do oferty 1 lipca bieżącego roku, a więc już w poniedziałek. Instytucja na razie nie zdradza cech charakterystycznych dla tego produktu. Z cennika wynika natomiast, że korzystanie z karty będzie kosztować 9 zł miesięcznie. Opłaty będzie można uniknąć wykonując transakcje bezgotówkowe w sklepach na kwotę min. 300 zł miesięcznie.

Karta nie będzie jednak zachęcać do używania jej za granicą – bank do każdej transakcji wymagającej przewalutowania doliczy prowizję w wysokości 2,8 proc. Wypłata gotówki z bankomatów nową kartą kosztować będzie 4 proc., min. 10 zł. Podobnie przelew z rachunku karty jak i transakcje w kasynach. Pod tym względem to jednak standard na rynku kredytówek, które są stworzone przede wszystkim do płatności w sklepach.

Przeczytajcie także: Zarządzanie subskrypcjami w systemie Santandera

Drugi produkt, czyli konto walutowe dla klientów private bankingu, już jest dostępny. Korzystanie z niego kosztuje 150 zł miesięcznie. Rreszta usług powiązanych z tym rachunkiem, w tym przelewy wewnętrzne i zewnętrzne, zlecane także w oddziale, są już w cenie. Biuro prasowe Santandera podało też, że wraz z wprowadzeniem nowego cennika bank wycofał z oferty kilka starych ubezpieczeń.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies