Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zen rozszerza współpracę z PayPal. Wprowadził natychmiastowe doładowania kont

Polski fintech deklaruje, że nowa usługa pozwala obniżyć koszty związane z wymianą walut

Wywodzący się z Polski fintech Zen poinformował o rozszerzeniu współpracy z firmą PayPal. Teraz transfer środków z PayPal bezpośrednio na konto Zen ma być prosty i szybki – przesłane w ten sposób pieniądze mają być dostępne niemal natychmiast.

Przeczytajcie także: Nowe wdrożenie usługi BillTech

Rodzimy fintech przekonuje, że doładowanie wielowalutowego konta Zen bezpośrednio z PayPal jest bezpieczne, a przy tym atrakcyjne ekonomicznie – klient może zaoszczędzić na opłatach i kosztach wymiany walut. Zen nie podał jednak żadnych szczegółów dotyczących stawek.

Warto przypomnieć, że przywołane firmy współpracują od kilku lat. We wrześniu 2021 roku mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że z PayPalem zintegrowano bramkę płatniczą Zen Checkout. To rozwiązanie przygotowane z myślą o handlu internetowym. Usługa umożliwia sprzedawcom zarządzanie transakcjami w jednym miejscu, bez względu na to, w jaki sposób klient zechce zapłacić. Bramkę można integrować z popularnymi platformami e-commerce, np. Shoper.

Przeczytajcie także: Z usługi InPost Pay korzysta już 1 mln osób

Zen posiada licencję pieniądza elektronicznego wydaną przez Bank Litwy. Oferuje rachunki z polskimi numerami IBAN i wydaje do nich karty płatnicze. Wszystkim można zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na urządzeniach z systemami Android, iOS, ale też na sprzęcie marki Huawei. Partnerem strategicznym startupu jest Mastercard.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies