Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wyniki rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej 2024 już w najbliższy czwartek

Wraz z rankingiem zaprezentujemy także listę wschodzących gwiazd polskiej branży płatniczej

Już w najbliższy czwartek w trakcie wydarzenia z cyklu Cashless Club zaprezentujemy wyniki tegorocznej edycji rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej. Przypomnę, że nasz ranking ma już sześć lat. Jego pierwszą edycję przygotowaliśmy w 2019 r. W poprzednich latach tytuł najbardziej wpływowej kobiety polskiej branży płatniczej zdobyły m.in.: Joanna Erdman (mBank i fundacja Polska Bezgotówkowa), Kamila Kaliszyk (Mastercard) oraz Joanna Seklecka (eService).

Przeczytajcie także: Blik Płacę później trafi na platformę VeloMarket

Szósta edycja rankingu, podobnie jak wszystkie poprzednie, powstaje przy współpracy z Kapitułą, złożoną z ekspertek i ekspertów cenionych w świecie finansów. Znajdują się w niej m.in. uczestniczki poprzednich edycji rankingu. Kapituła co roku zgłasza kandydatki, które następnie są weryfikowane przez Prezydium Kapituły. W jego skład z kolei wchodzą zwyciężczynie poprzednich edycji rankingu. Po weryfikacji członkinie i członkowie Kapituły głosują, przyznając punkty paniom umieszczonym na liście.

Wraz z rankingiem ogłosimy także listę wschodzących gwiazd polskich płatności. To kobiety, które w branży płatniczej są od niedawna, ale mają potencjał do tego, by wywierać wpływ na jej rozwój w najbliższej przyszłości.

Przeczytajcie także: Z rynku znika marka TubaPay

Po ogłoszeniu wyników na stronie cashless.pl będzie można zapoznać się z raportem zawierającym wszystkie informacje o rankingu. Znajdą się w nim sylwetki czołowej "40" najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej oraz wschodzących gwiazd. Partnerami głównymi tegorocznego rankingu, wydarzenia Cashless Club oraz publikowanego raportu są: Mastercard i Visa. Partnerem wspierającym jest firma Tag Systems Member of Austria Card Holdings, a partnerem merytorycznym – Fundacja Polska Bezgotówkowa.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies