Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Agencyjna TubaPay to już InslyPay. Aplikacja już po rebrandingu

Insly kupiło od Bacci biznes obejmujący płatności kartowe dla agentów pod koniec zeszłego roku

Insly zakończyło rebranding przeznaczonej dla agentów aplikacji do przyjmowania płatności. Dawna TubaPay zmieniła kolorystykę na pomarańczową i funkcjonuje już pod nazwą InslyPay.

Przeczytajcie także: Comperia Ubezpieczenia umożliwi dodawanie polis do portfeli mobilnych

W minionym roku insurtech oferujący pośrednikom ubezpieczeniowym narzędzia wspierające ich w pracy kupił od Bacci biznes obejmujący płatności kartowe dla agentów. Pod skrzydła Insly trafiła nie tylko sama aplikacja, ale i zespół ją rozwijający oraz dotychczasowi klienci. Przedmiotem transakcji nie była zaś sama marka TubaPay, jako że dotychczasowy właściciel zamierza się pod tym brandem nadal rozwijać, tyle że już nie w ubezpieczeniach. Od początku było więc wiadomo, że różowa apka musi przejść rebranding.

Przedstawiciele Insly zapewniają, że z narzędzia w nowych barwach będzie się korzystać tak samo jak dotychczas. InslyPay to aplikacja połączona z terminalem płatniczym, która umożliwia przyjmowanie płatności bezpośrednio na konta poszczególnych ubezpieczycieli (o ile ci są zintegrowani z systemem InslyPay) albo na konta agenta. Po wystawieniu polisy w systemie ubezpieczyciela generowany jest kod QR, którego zeskanowanie powoduje przeniesienie niezbędnych danych polisy do połączonego terminala płatniczego. Wkrótce natomiast ma to być jeszcze prostsze, bowiem rozwiązanie płatnicze ma zostać zintegrowane z systemem CRM Insly, dzięki czemu informacje o płatności trafią prosto z systemu agencyjnego do terminala.

Przeczytajcie także: Laven wybiera się za granicę

Planowana integracja nie ograniczy natomiast możliwości korzystania z InslyPay jako samodzielnej usługi. Agenci, którzy są zainteresowani wsparciem jedynie w zakresie przyjmowania płatności kartowych, nie będą musieli decydować się na inne elementy oferty Insly.

Insly jest dostawcą technologii dla sektora ubezpieczeń. W Polsce znane jest przede wszystkim z działalności kierowanej do agentów ubezpieczeniowych, którym oferuje abonamentowy system CRM, kalkulator składek i wsparcie w zakresie compliance. Z jego systemu CRM korzysta 18 tys. pośredników.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies