Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Axa Global Healthcare zaoferuje swoim ubezpieczonym karty płatnicze. Pokryją nimi koszty opieki medycznej

Kartami będzie można płacić za objęte zakresem polisy koszty leczenia ambulatoryjnego czy leków, bez konieczności wcześniejszej autoryzacji przez Axę

Axa Global Healthcare, firma oferująca międzynarodowe ubezpieczenia zdrowotne, zdecydowała się zaoferować swoim ubezpieczonym nowy sposób regulowania należności za ich wydatki na ochronę zdrowia: wirtualne karty płatnicze. Dzięki temu klienci nie będą musieli płacić za leczenie z własnej kieszeni, a potem ubiegać się o zwrot od ubezpieczyciela – należności pokryją bez sięgania do własnych środków, płacąc kartą Axy.

Przeczytajcie także: Polskie HiPRO oferuje ubezpieczycielom i dystrybutorom karty wirtualne

Kartę można dodać do portfela mobilnego i płacić nią w dowolnym miejscu na całym świecie, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe kartami Visa. Ubezpieczeni pokryją nią objęte zakresem polisy koszty leczenia ambulatoryjnego czy leków, bez konieczności kontaktowania się z ubezpieczycielem przed transakcją. Jedyne, co będą musieli zrobić, aby dopełnić formalności, to po opłaceniu leczenia wgrać obraz faktury w aplikacji AXA – Global Healthcare Card.

Wydawcą karty jest angielski fintech Nium, posiadający przyznaną przez Financial Conduct Authority licencję instytucji pieniądza elektronicznego.

Przeczytajcie także: HDI Embedded ubezpieczy klientów włoskiego telekomu

Rozwiązanie jest obecnie na etapie pilotażu i zostało udostępnione wybranej grupie klientów. Docelowo ma z niego korzystać szerokie grono klientów Axa Global Healthcare, a także ma być rozwijane w kierunku cyfrowego portfela, w którym ubezpieczeni znajdą wszelkie informacje potrzebne do korzystania z polisy zdrowotnej.

Axa Global Healthcare specjalizuje się w długoterminowych ubezpieczeniach zdrowotnych, zapewniających pokrycie kosztów opieki medycznej na całym świecie. Swoje usługi kieruje szczególnie do ekspatów i osób, które żyją i pracują w więcej niż jednym kraju.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies