Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank po raz kolejny gra z WOŚP. Oto co przygotował w związku z Finałem Orkiestry

Okolicznościowa karta, specjalna wersja aplikacji mobilnej i darowizna, której wysokość zależy od aktywności klientów

Już 28 stycznia 2024 r. odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny przedsięwzięcie wspiera mBank, który z tej okazji przygotował wiele usług. Pierwszą z nich jest okolicznościowa karta Mastercard z grafiką zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka. Można ją zamawiać za darmo przez aplikację albo serwis internetowy. Pozostało jeszcze 35 tys. kart z limitowanej serii. Więcej na ich temat przeczytacie w tekście Karta z okazji 32. Finału WOŚP już dostępna. Zobaczcie, jak wygląda.

Przeczytajcie także: Oto oferta banków dla najmłodszych klientów z Polski

Klienci mBanku mogą też pobrać specjalną, przygotowaną w związku z Finałem, wersję aplikacji mobilnej. Po zaktualizowaniu apki użytkownik może aktywować okolicznościową grafikę pulpitu aplikacji, którą w każdej chwili może też wyłączyć. Dodatkowo klikając w serce widoczne w apce po zalogowaniu może wesprzeć cele WOŚP. Za każdego klienta, który kliknie serce, mBank przekaże z własnych środków na konto fundacji 1 zł.

Ponadto za pośrednictwem serca na pulpicie aplikacji lub w internetowym serwisie transakcyjnym, klient może zainicjować przelew dowolnej kwoty ze swojego rachunku.

Przeczytajcie także: Zagłosujcie w plebiscycie Cashless Pay 2023

mBank pozwala też wspierać cele WOŚP osobom, które nie mają u niego rachunku. Wystarczy wejść na stronę https://wosp.paynow.pl/ i zlecić przelew na rzecz fundacji za pośrednictwem bramki internetowej Paynow. Bramka obsługuje wpłaty Blikiem oraz z kont prowadzonych przez kilkanaście banków działających w Polsce. Instytucja umożliwia też przekazywanie datków za pośrednictwem terminali płatniczych udostępnionych w swoich oddziałach oraz posiadanych przez kwestujących wolontariuszy.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies