Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ruszyły eSkarbonki od Mastercarda. Z ich pomocą można wspierać 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Organizacja płatnicza po raz siódmy udostępnia cyfrowe puszki na datki. Do tej pory z ich pomocą zebrano ponad 56 mln zł

Mastercard poinformował, że można już zakładać eSkarbonki umożliwiające wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał wydarzenia zaplanowano na 28 stycznia (orkiestra zagra po raz 32.), a zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Przeczytajcie także: Credit Agricole zapowiada podwyżki

Organizacja płatnicza wyjaśnia, że wirtualną skarbonkę może założyć każdy: firma, instytucja, ale też osoba prywatna. Wystarczy wejść na tę stronę i wypełnić zamieszczony na niej kwestionariusz. Wolontariusz otrzyma link, którym może się podzielić ze znajomymi czy krewnymi. A ci mogą go przekazywać dalej, by wypełniać wirtualną puszkę.

Mastercard wspiera Finał WOŚP po raz dwunasty, a kwestujących wyposaża w eSkarbonki po raz siódmy. Organizacja podała, że do tej pory cyfrowe puszki założono prawie 90 tysięcy razy. Z ich pomocą zebrano ponad 56,5 miliona zł. Tym razem datki będą w ten sposób zbierane do 28 stycznia 2024 r. do północy. Osoby, które wybiorą jako sposób wpłaty kartę Mastercard, będą mogły wziąć udział w grze online wykorzystującej technologię rozszerzonej rzeczywistości.

Przeczytajcie także: KNF szykuje się do przejęcia nadzoru nad instytucjami pożyczkowymi

Jak sprawdzić wiarygodność eSkarbonki? Mastercard wyjaśnia, że wszystkie cyfrowe puszki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są dostępne pod linkami zaczynającymi się od "https://eskarbonka.wosp.org.pl/". Strona chroniona jest przez bezpieczne połączenie i ma certyfikat bezpieczeństwa. Po wybraniu metody płatności użytkownik jest przekierowywany do operatora PayU. Dodatkowo, każda osoba, która zamierza skorzystać z tej formy wpłaty, może sprawdzić wiarygodność linku do eSkarbonki na tej stronie.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies