Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nie macie jeszcze noworocznego postanowienia? Zagłosujcie w plebiscycie Cashless Pay

Wybierając najciekawsze: kartę, projekt i wydarzenie płatnicze ubiegłego roku, możecie wygrać atrakcyjne nagrody

Redakcja cashless.pl już po raz czwarty organizuje plebiscyt Cashless Pay. To projekt, w ramach którego każdy może zdecydować, jakie produkty i usługi płatnicze, mające premierę w ciągu minionych 12 miesięcy, zasługują na wyróżnienie. W odróżnieniu więc od wielu rankingów przygotowywanych przez cashless.pl, w plebiscycie Cashless Pay decydujący głos w wyborze zwycięzcy mają nie współpracujący z serwisem eksperci, tylko czytelnicy.

Przeczytajcie także: Kłopoty klientów Curve

Aby wziąć udział w głosowaniu Cashless Pay, wystarczy wypełnić ankietę. Jest dostępna po kliknięciu w poniższy banner. Osoby biorące udział w głosowaniu mogą też zawalczyć o nagrody rzeczowe, m.in. smartwatche pozwalające na zbliżeniowe płatności mobilne. W tym celu wystarczy uzasadnić swój wybór – zdobywców nagród wybierzemy spośród autorów najciekawszych wypowiedzi. Na Wasze odpowiedzi czekamy do godz. 14, 15 stycznia 2024 r.

A w tegorocznej edycji plebiscytu Cashless Pay głosować można w trzech kategoriach: na najciekawszą kartę płatniczą roku, najciekawszy projekt płatniczy roku oraz najciekawsze wydarzenie płatnicze 2023 r. Nominowanych kandydatów do poszczególnych kategorii wskazał zespół cashless.pl na podstawie analizy wszystkich tekstów, które w minionych 12 miesiącach ukazały się w serwisie.

Wśród nominowanych najciekawszych projektów płatniczych 2023 r. znalazły się: płatności za zagraniczne winiety w Autopay, Fala, czyli system płatności za komunikację publiczną w Pomorskiem, płatności za parkowanie na Android Auto od ING oraz wdrożone przez tę samą instytucję rozwiązanie do zarządzania subskrypcjami, InPost Pay, czyli narzędzie do płatności od operatora sieci paczkomatów, a także Polcard Pay, czyli aplikacja umożliwiająca wpłacanie gotówki w terminalach płatniczych, oraz pierwsze wdrożenie systemu Euro Express Elixir, przeprowadzone przez Santander.

Przeczytajcie także: mBank wydał nową kartę z okolicznościową grafiką

Kandydatki do tytułu najciekawszej karty płatniczej to: Visa Filmowa od BNP Paribas, pozwalające na doładowywanie karty przedpłacone Goodie, karta Food Town od ITCARD, Great September od mBanku, karta debetowa mPay, Ultra od Revoluta, Dopasowana dla dzieci od Santandera oraz Visa z rajdowcami od Volkswagen Banku.

A wyniki plebiscytu Cashless Pay ogłosimy podczas wydarzenia z cyklu Cashless Breakfast na początku lutego. Znajdą się także w raporcie, który będzie można pobrać ze strony cashless.pl. Partnerem wspierającym plebiscytu Cashless Pay 2023, raportu z Panoramą i Cashless Breakfast jest Fiserv Polska właściciel marki PolCard.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies