Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Karta z okazji 32. Finału WOŚP już dostępna. Zobaczcie, jak wygląda

mBank przygotował 40 tys. kart z okolicznościową grafiką nawiązującą do tegorocznego Finału WOŚP

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, na internetowej stronie mBanku pojawiła się właśnie informacja o wprowadzeniu nowej karty okolicznościowej Mastercard, nawiązującej do zbliżającego się, 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I rzeczywiście można już zamówić taką kartę. A wygląda ona tak:

mBank, odkąd jest strategicznym partnerem fundacji WOŚP, co roku wydaje karty nawiązujące grafiką do wielkiego finału. Co ciekawe w tym roku zdecydowano się zmniejszyć limit wyprodukowanych kart plastikowych do 40 tys. sztuk (w ub. roku było ich 50 tys. sztuk). Warto jednak pamiętać, że okolicznościową kartę można też zamówić w wersji mobilnej i bez plastiku. Taką kartą można płacić po dodaniu jej do cyfrowego portfela.

Przeczytajcie także: Te banki z Polski mają najwięcej kart debetowych

Karta z okazji 32. Finału WOŚP wydawana jest bezpłatnie. Nie płaci się także za jej używanie, jeśli wykona się w danym miesiącu za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 350 zł. W przeciwnym razie opłata za korzystanie z plastiku wynosi 7 zł miesięcznie. Bezpłatne mogą być także wypłaty z bankomatów w Polsce. Tak się dzieje, jeśli wypłacacie min. 100 zł. Przy mniejszych kwotach transakcji opłata wynosi 2,5 zł.

Przeczytajcie także: Zagłosujcie w plebiscycie Cashless Pay 2023

Kartę mBanku z okazji 32. Finału WOŚP, czy to w wersji wirtualnej czy plastikowej, możecie dodać do wielu portfeli cyfrowych dostępnych na polskim rynku. Oprócz najbardziej popularnych Apple Wallet (Apple Pay) czy Google Wallet (Google Pay), to także Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatchpay i Xiaomi pay.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies