Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless Pay 2023. Zapraszamy do głosowania

W tej edycji plebiscytu możecie wybrać najciekawszą kartę, projekt i wydarzenie płatnicze mijającego roku

Redakcja serwisu cashless.pl zaprasza do udziału w czwartej edycji plebiscytu Cashless Pay. Udział w głosowaniu mogą wziąć wszyscy czytelnicy. Wystarczy wypełnić prostą ankietę dostępną po kliknięciu w poniższy banner. Osoby biorące udział w głosowaniu mogą też zawalczyć o nagrody rzeczowe, m.in. smartwatche pozwalające na zbliżeniowe płatności mobilne. W tym celu wystarczy uzasadnić swój wybór – zdobywców nagród wybierzemy spośród autorów najciekawszych wypowiedzi. Na Wasze odpowiedzi czekamy do godz. 14, 15 stycznia 2024 r.

A w tegorocznej edycji plebiscytu Cashless Pay głosować można w trzech kategoriach: na najciekawszą kartę płatniczą roku, najciekawszy projekt płatniczy roku oraz najciekawsze wydarzenie płatnicze 2023 r. Nominowanych kandydatów do poszczególnych kategorii wskazał zespół cashless.pl na podstawie analizy wszystkich tekstów, które w minionych 12 miesiącach ukazały się w serwisie.

Przeczytajcie także: EBC przejął nadzór nad Revolut Bankiem

I tak wśród nominowanych najciekawszych projektów płatniczych 2023 r. znalazły się: płatności za zagraniczne winiety w Autopay, Fala, czyli system płatności za komunikację publiczną w Pomorskiem, płatności za parkowanie na Android Auto od ING oraz wdrożone przez tę samą instytucję rozwiązanie do zarządzania subskrypcjami, InPost Pay, czyli narzędzie do płatności od "króla paczkomatów", a także Polcard Pay, czyli aplikacja umożliwiająca wpłacanie gotówki w terminalach płatniczych, oraz pierwsze wdrożenie systemu Euro Express Elixir, przeprowadzone przez Santander.

Kandydatki do tytułu najciekawszej karty płatniczej to: Visa Filmowa od BNP Paribas, pozwalające na doładowywanie karty przedpłacone Goodie, karta Food Town od ITCARD, Great September od mBanku, karta debetowa mPay, Ultra od Revoluta, Dopasowana dla dzieci od Santandera oraz Visa z rajdowcami od Volkswagen Banku.

Przeczytajcie także: Allegro Finance ma licencję krajowej instytucji płatniczej

Natomiast wśród nominowanych najciekawszych wydarzeń płatniczych mijającego roku znalazły się: wyjście Blika za granicę, czyli finalizacja przejęcia słowackiej firmy Viamo i uruchomienie spółki zależnej w Rumunii, uzyskanie przez PayEye certyfikatu PCI dla pierwszego terminala z Polski, wprowadzenie Polcard Go w DHL, okrzyknięte największym wdrożeniem softposa w Europie, oraz uruchomienie procedury wyboru wykonawcy systemu biletowego w Warszawie.

Zapraszamy do zabawy.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies