Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe wdrożenie PolCard Go. Softposy trafiły do dostawców Media Expert

Wcześniej PolCard chwalił się dużym wdrożeniem swojego terminala aplikacyjnego m.in. w firmie kurierskiej DHL

Właściciel marki PolCard informuje o kolejnym wdrożeniu terminala aplikacyjnego PolCard Go. Tym razem aplikacja trafi do 450 dostawców realizujących zamówienia dla klientów kupujacych produkty w sieci sklepów z elektroniką Media Expert. W chwili dostawy będą mogli zbliżeniowo rozliczyć nie tylko zakupy, ale i opłacić dodatkowe usługi, takie jak np. konfiguracja sprzętu.

Przeczytajcie także: Zagłosujcie w plebiscycie Cashless Pay 2023

– Nasz terminal aplikacyjny został w pełni zintegrowany z aplikacją Media Expert. Dzięki temu skrócony zostanie czas obsługi, ponieważ dostawca ma wszystkie dane dostępne w jednym miejscu, a proces zapłaty jest automatyczny. To niweluje ryzyko ewentualnych pomyłek. Z kolei potwierdzenia transakcji są wysyłane smsem, co jest dużo wygodniejszą opcją niż papierowe wydruki – mówi cytowany w komunikacie prasowym Krzysztof Polończyk, prezes spółki Fiserv Polska, która jest właścicielem marki PolCard.

Media Expert jest kolejnym dużym klientem, z którym Fiserv wdraża terminal aplikacyjny. Przypomnę, że niedawno firma informowała o największym wdrożeniu softposa w Europie, przeprowadzonym wspólnie z firmą DHL. Dzięki niemu z terminala PolCard Go może korzystać 4,9 tys. kurierów DHL. Można szacować, że obecnie aplikacja PolCard Go działa na ponad 10 tys. urządzeń. Na koniec ub. roku aktywnych było 5 tys. instalacji. Projekt ten został nominowany w tegorocznej edycji plebiscytu Cashless Pay w kategorii najciekawsze wydarzenie płatnicze roku 2023. Więcej na ten temat w tekście Startuje Cashless Pay 2023. Wybierzcie z nami najciekawsze: kartę, projekt i wydarzenie płatnicze roku.

Przeczytajcie także: PolCard chwali się największym wdrożeniem terminala aplikacyjnego w Europie

Softpos, określany też jako terminal aplikacyjny, to program, który można zainstalować na dowolnym urządzeniu mobilnym, posiadającym komunikację zbliżeniową NFC. Dzięki temu np. smartfon może być używany do przyjmowania zbliżeniowych płatności kartami, smartfonami czy smartwatchami. Potwierdzenie płatności wysyłane jest mejlem lub smsem. PolCard Go jest jednym z kilku dostępnych na polskim rynku rozwiązań tego typu. Na razie działa na urządzeniach z systemem Android.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies