Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Startuje Cashless Pay 2023. Wybierzcie z nami najciekawsze: kartę, projekt i wydarzenie płatnicze roku

Na czytelników, którzy zagłosują w plebiscycie Cashless Pay 2023 i uzasadnią swój wybór, czekają nagrody rzeczowe

Redakcja serwisu cashless.pl zaprasza do udziału w czwartej edycji plebiscytu Cashless Pay. W głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy dorośli czytelnicy cashless.pl. Wystarczy kliknąć w banner poniżej i wypełnić prostą ankietę internetową. W tym roku głosowanie odbywa się w trzech kategoriach, a jego celem jest wybranie najciekawszej karty, najciekawszego projektu oraz najciekawszego wydarzenia płatniczego roku 2023.

Czytelnicy, którzy nie tylko zagłosują w plebiscycie Cashless Pay 2023, ale zdecydują się także uzasadnić swój wybór, mają szansę na zdobycie nagród rzeczowych. Autorzy najciekawszych wypowiedzi otrzymają od nas smartwatche, pozwalające na płatności mobilne (Garmin vivoactive 5 oraz Swatch Polawhite Pay) oraz słuchawki bezprzewodowe Oppo Enco Air3 Pro douszne. Na Wasze głosy czekamy do 15 stycznia 2024 r. do godz. 14.

Przeczytajcie także: Ruszają testy systemu Fala w Gdańsku

Jak wspomniałem wyżej, w tym roku plebiscyt ma trzy kategorie. Pierwsza z nich to Najciekawszy projekt płatniczy roku 2023. Wśród kandydatów do tego tytułu znalazły się: płatności za zagraniczne winiety w Autopay, Fala, czyli system płatności za komunikację publiczną w Pomorskiem, płatności za parkowanie na Android Auto od ING oraz wdrożone przez tę samą instytucję rozwiązanie do zarządzania subskrypcjami, InPost Pay, czyli narzędzie do płatności od "króla paczkomatów", a także Polcard Pay, czyli aplikacja umożliwiająca wpłacanie gotówki w terminalach płatniczych, oraz pierwsze wdrożenie systemu Euro Express Elixir, przeprowadzone przez Santander.

Druga kategoria to Najciekawsza karta płatnicza 2023. Nominowaliśmy w tej kategorii karty, które w tym roku zostały zaprezentowane przez wydawców i charakteryzują się np. ciekawym wyglądem albo konstrukcją produktu. Wśród kandydatek w tegorocznym plebiscycie znalazły się: Visa Filmowa od BNP Paribas, pozwalające na doładowywanie karty przedpłacone Goodie, karta Food Town od ITCARD, Great September od mBanku, karta debetowa mPay, Ultra od Revoluta, Dopasowana dla dzieci od Santandera oraz Visa z rajdowcami od Volskwagen Banku.

Przeczytajcie także: Oto najbardziej bezgotówkowe miasta w Polsce

W tym roku postanowiliśmy też dać czytelnikom możliwość zagłosowania na najciekawsze wydarzenie płatnicze, jakie miało miejsce w 2023 r. Wśród kandydatów znalazły się: wyjście Blika za granicę, czyli finalizacja przejęcia słowackiej firmy Viamo i uruchomienie spółki zależnej w Rumunii, uzyskanie przez PayEye certyfikatu PCI dla pierwszego terminala z Polski, wprowadzenie Polcard GO w DHL, okrzyknięte największym wdrożeniem softposa w Europie, oraz uruchomienie procedury wyboru wykonawcy systemu biletowego w Warszawie.

A na koniec małe przypomnienie laureatów naszego plebiscytu z lat poprzednich. W pierwszej edycji czytelnicy głosowali tylko na najciekawszy projekt płatniczy 2020, a tytuł ten przypadł firmie ZEN, która wówczas zadebiutowała na rynku. Natomiast Cashless Pay 2021 w kategorii najciekawszy projekt płatniczy otrzymał Blik za wdrożenie płatności zbliżeniowych. Najciekawszą kartą została zaś biometryczna karta Banku Pocztowego. Z kolei Cashless Pay 2022 w kategorii najciekawszy projekt powędrował do PKO BP za projekt Płacę później, a w kategorii najciekawsza karta płatnicza – do Pekao za kartę Unique.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies