Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless Cities 2023. Oto najbardziej bezgotówkowe miasta w Polsce

Zwycięzcy tegorocznego rankingu Cashless Cities to Lublin, Warszawa i Wrocław

Podczas uroczystej gali, która odbyła się wczoraj w Poznaniu na zakończenie pierwszego dnia kongresu Local Trends, redakcja serwisu cashless.pl ogłosiła zwycięzców tegorocznego rankingu Cashless Cities. To ranking, w którym wspólnie z Fundacją Polska Bezgotówkowa już drugi rok z rzędu wybraliśmy miasta najlepiej dbające o rozwój obrotu bezgotówkowego.

Przeczytajcie także: Coraz większe kłopoty Goldmana przy współracy z Apple

Trzecie miejsce w tegorocznym rankingu zajął Lublin. Na pozycji drugiej uplasowała się Warszawa a zwycięzcą, podobnie jak przed rokiem, okazał się Wrocław. Podczas wczorajszej gali okolicznościowe dyplomy przedstawicielom władz wymienionych miast wręczyli Joanna Erdman, prezeska Fundacji Polska Bezgotówkowa, oraz Jacek Uryniuk, redaktor naczelny serwisu cashless.pl. W imieniu zwycięskich miast nagrody odebrali Krzysztof Żuk, prezydent Lublina, Michał Olszewski, wiceprezydent Warszawy, oraz Przemysław Gałecki, dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej Wrocławia.

Przeczytajcie także: Poczta wprowadza nową aplikację mobilną

Ranking Cashless Cities powstaje na podstawie danych uzyskanych z poszczególnych miast. W tym roku w projekcie wzięło udział niemal dwa razy więcej aglomeracji niż przed rokiem. Szczegółowe informacje na temat rankingu, wszystkie statystyki, jakie przy okazji pracy nad nim zebraliśmy, metodyka, wypowiedzi ekspertów itd. znajdziecie w raporcie, który już jest do pobrania. Wystarczy kliknąć wbanner znajdujący się poniżej.

Partnerem głównym rankingu najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce Cashless Cities 2023 jest fundacja Polska Bezgotówkowa.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies