Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cachet nawiązał współpracę z Generali i Proamą. Zaoferuje ich polisy kierowcom świadczącym usługi przewozu

Cachet wykorzystuje dane z platform takich jak Uber, Bolt czy iTaxi, aby zaoferować kierowcom polisy komunikacyjne dostosowane do ich sposobu jazdy

Insurtech Cachet pozyskał nowego partnera ubezpieczeniowego. Startup nawiązał współpracę z Generali i zaproponuje swoim klientom polisy komunikacyjne marek Generali i Proama.

Przeczytajcie także: Cachet zawalczy o kierowców i kurierów

Cachet to insurtech, który specjalizuje się w oferowaniu spersonalizowanych ubezpieczeń dla osób pracujących za pomocą platform cyfrowych (kurierzy, taksówkarze oraz inne osoby wykorzystujące zawodowo aplikacje do świadczenia usług). Insurtech zbiera dane z platform. W przypadku kierowców są to np. informacje dotyczące czasu pracy czy sposobu jazdy. Dzięki temu jest w stanie lepiej ocenić potrzeby klientów i ich profil ryzyka.

W Polsce w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych Cachet dotychczas współpracował z Allianzem oraz PZU. Teraz do tego grona dołączają Generali i Proama. Kierowcy ubezpieczający się za pośrednictwem insurtechu będą mieli większy wybór ofert oraz być może uzyskają lepsze dla siebie warunki. Dzięki integracji ubezpieczycieli z platformą insurtechu zarówno cały proces zakupu, jak i zgłaszanie roszczeń odbywa się w aplikacji Cachet.

Przeczytajcie także: Kia i Hyundai szykują się na ubezpieczanie pojazdów autonomicznych

W ostatnich miesiącach Cachet wprowadził do swojej oferty nowy produkt – ubezpieczenie roweru i hulajnogi elektrycznej. Po polisę mogą sięgnąć zarówno klienci indywidualni, którzy chcieliby ubezpieczyć swoje pojazdy, jak i firmy, np. wypożyczalnie tego typu sprzętów. Ubezpieczenie zapewnia wypłatę w razie zniszczenia lub utraty jednośladu, a swoim zakresem obejmuje także kradzież "z ulicy". Niedawno insurtech pochwalił się też udostępnieniem platformy dla flot różnego typu pojazdów i osób je wynajmujących – Cachet Mobility, za pomocą której można rezerwować pojazdy do wynajęcia.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies